11.7 C

Rutinska pobjeda Podravke Vegete u Varaždinu
R

091111-koka-mPodravka Vegeta očekivano je pobijedila Koku u Varaždinu u utakmici 9. kola Dukat 1. HRL za žene: Koka – Podravka Vegeta 24:44 (14:21). Utakmica je odigrana u srijedu navečer. Koprivničanke su nastupile bez dvije ozlijeđene igračice. Anita Gaće je oporavljenica, nije išla u Varaždin, ali putovat će i igrati u Trondheimu s Byasenom.

Andrea Penezić je kod zadnjeg postignutog gola na utakmici s Viborgom udarila u desno rame i nije bila u Varaždinu, putovat će u Norvešku, a vjeruje se da će i igrati. Pasičnik je kod sudara u 46. minuti utakmice ozlijedila leđa. Prolazna ozljeda, proći će.

Utakmica s Kokom je bila rutinska, prigoda svima, veliki trud domaćina za što manjom negativnom razlikom, njihov pristup bio je bez straha. Čak bi se za Varaždinke moglo reći da su dobro igrale u napadu, ali slabo u obrani. Zdravko Zovko ”vrtio” je sve igračice, ali iz ovakve utakmice ne mogu se donijeti nikakvi zaključci.

Možda istaknuti strijelce: Kožnjak, Zebić i Petković po 7 iz igre, Petković još i jedan iz jedinog sedmerca. Jelčić nije ulazila na gol. Konkurent je bio preslab za pravo nadmetanje, pa je sve skupa završilo, moglo bi se reći, na obostrano zadovoljstvo.

DUKAT 1. HRL, 9. KOLO

KOKA – PODRAVKA VEGETA 24:44 (14:21)

VARAŽDIN – Sportska dvorana Graberje. Gledatelja: 150. Suci: Tomislav Lipovščak i Branko Pavković (obojica Ogulin). Nadzornik HRS-a: Branko Miškulin (Zagreb).

KOKA: Vrančić (4+0) Veble (1+-); Jalušić 2(1), Horvat 4, Karlovčec, Oštarijaš 4, Marković 1, Pozder, Lovrenčić, Tomašek 3, Domljan, Tomašković, Hadrović 2, Malić 3(1), Zvonar 4(2), Furjan. TRENER: Vladimir Vujović.

PODRAVKA VEGETA: Žderić (17+1), Jelčić (-); Čović 3, Vukojević 2, Kožnjak 7, Vidak 1, Petković 8(1), Lovrak 4, Zebić 7, Dragišić 1, Poljak 3, Šerić 3, Pasičnik 2, Tatari 3. TRENER: Zdravko Zovko.

SEDMERCI: Koka 6(4), Podravka Vegeta 1(1).

ISKLJUČENJA: Koka 2 minute (Domljan), Podravka Vegeta 4 minute (Čović i Poljak).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivana Petković (Podravka Vegeta).

KOLUMNA

Postizborna matematika i što ćemo od svega toga mi zapravo imati

Živ, živ, živ, nitko nije kriv. A svi su pobjednici. U kratkim bi se crtama upravo tako mogla opjevati još...