6.3 C
Petak, 19. travnja 2024.

Ružić odveo Legrad u polufinale Kupa, Graničar s dva igrača manje slavio na penale
R

Prije samo devet dana Ferdinandovac je slavio s 4-0 kod kuće protiv Graničara u prvenstvu, ali danas su ulozi bili nešto drugačiji.

Dok cijela Hrvatska obilježava praznik rada, nogometne momčadi legradskog Graničara i Ferdinandovca odmjerile su snage na Fizešu u sklopu četvrtine finala županijskog nogometnog kupa. Prije samo devet dana Ferdinandovac je slavio s 4-0 kod kuće protiv Graničara u prvenstvu, ali danas su ulozi bili nešto drugačiji. Još prošlog tjedna saznali smo prvog polufinalista kupa, a to su Križevci koji su lako slavili protiv Hrvatskog bojovnika (8-0).

Poveli su domaći u prvom poluvremenu iz penala, točan je bio Orehovac, da bi Ferdinandovac izjednačio već u sljedećem napadu.

U drugom poluvremenu iskre su frcale na sve strane, a najgore su prošli Ganžulić i Paveli kod domaćih, a Karan kod gostiju. Svo troje dobili su crvene kartone.

U raspucavanju penala bolje su se snašli domaći, a odlučujući penal zabio je vratar Graničara Ružić.

Ostala dva para četvrtine finala susrest će se 9. svibnja, a riječ je o dvoboju dvije vodeće ekipe Prve ŽNL i Četvrte lige, Borcu iz Imbriovca i Tehničaru iz Cvetkovca. Posljednji par četvrtine finala čine Koprivnica i Sloga iz Koprivničkog Ivanca.

Četvrtfinale županijskog kupa, 1. svibanj, 17 sati

Graničar Legrad – Ferdinandovac 1-1 (4-3 na jedanaesterce)

Nogomet, nogomet

UTAKMICA VISOKOG RIZIKA Stižu Hajduk i Torcida, dio grada zatvoren do 21.30 sati

Kao što već svi znaju, sutra u subotu s početkom u 19.10 sati u Koprivnici na Gradskom stadionu Ivan...