5.4 C
Četvrta liga

Sabol i Hrženjak slomili Predavac, kloštranska Mladost na svom terenu dobila Papuk

Virovci su bili bolja ekipa gotovo cijelu utakmicu, poveli su u drugom poluvremenu pogocima Sabola i Hrženjaka, dok je utješni gol za Predavac zabio Cmrk iz najstrože kazne.

Mladost Kloštar Podravski na svom je terenu dočekala drugoplasiranu ekipu Papuka. Nakon 90 minuta, bolji su bili domaći igrači. Susret je završio rezultatom 2-0, a strijelci su bili Herent i Matančić.

Virovski Podravac gostovao je u Predavcu kod domaćina Dinama, a susret je završio pobjedom gostiju 1-2. Virovci su bili bolja ekipa gotovo cijelu utakmicu, poveli su u drugom poluvremenu pogocima Sabola i Hrženjaka, dok je utješni gol za Predavac zabio Cmrk iz najstrože kazne. Mogli su gosti postići još pogodaka, ali kod napadača je nedostajalo koncentracije.