6.5 C

Samir Yasin srebrni na turniru u Sesvetskom Kraljevcu

Samir Yasin, hrvač đurđevačkog Picoka, Škole hrvanja Novigrad Podravski, osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 32 kg na međunarodnom turniru za starije dječake u Sesvetskom Kraljevcu.

Njegovi klupski kolege David Žuliček i Robert Lukač osvojili su peta mjesta u kategorijama do 59 i 66 kilograma. Na tom je turniru nastupilo osam novigradskih hrvača koji su ekipno među 20 klubova osvojili deseto mjesto čime je trener Nikola Dorčec zadovoljan.

Veći rezultat podravskih hrvača na ovom je turniru izostao jer na njemu nisu nastupili hrvački koprivničke Podravke.

DRUŽENJE

FOTO Susret vatrogasaca odlikovanih plaketama Deželića i Kolarića okupio vatrogasce s područja četiri županije

Vatrogasna zajednica Koprivničko-križevačke županije bila je domaćin susreta vatrogasaca odlikovanih plaketama Deželića i Kolarića. Susretu su prisustvovali vatrogasci s područja...