11.7 C
Subota, 20. travnja 2024.

Seniori Podravke osvojili prvo mjesto na županijskom prvenstvu u velikokalibarskom pištolju
S

Treće mjesto osvoji je sa 162 otpucana kruga natjecatelj S.Š.K Podravka Marin Mlinarić.

Na streljani u Čakovcu održano je prvenstvo Koprivničko-križevačke županije serijskim velikokalibarskim pištoljem u disciplini 10+10 hitaca.

Seniorska ekipa Streljačkog športskog kluba Podravka nastupila je u sastavu Marin Mlinarić, Zoran Hemetek i Boris Kovačić te je sa otpucanih 510 krugova zauzela prvo mjesto.

U pojedinačnom plasmanu seniora naslov županijskog prvaka osvojio je Zoran Hemetek sa 177 otpucanih krugova ispred klupskog kolege Borisa Kovačića koji je sa 171 krugom ostvario plasman na drugo mjesto.

Bojan Kovačec, u svom prvom nastupu u ovoj disciplini, otpucao je 152 kruga i ostvario plasman na peto mjesto.

KOLUMNA

Postizborna matematika i što ćemo od svega toga mi zapravo imati

Živ, živ, živ, nitko nije kriv. A svi su pobjednici. U kratkim bi se crtama upravo tako mogla opjevati još...