9.6 C
vodili u dva navrata

Sertić u prvoj utakmici na klupi Farmaceuta uzeo bod na praznom Poljudu i ostavio vrlo dobar dojam

Tribine splitskog Hajduka bile su prazne zbog odluke HNS-a koji je tako kaznio Splićane zbog incidenta na istom stadionu kada je vatrogasac zbog topovskog udara izgubio prst.

Prazan Poljud dočekao je Slaven Belupo na čijoj je klupi danas prvi puta bio Ivica Sertić, dosadašnji trener juniora Slaven Belupa, kojem je u obavljanju novog posla pomagao Vedran Purić. Nakon odlaska Ivkovića njih dvojica, uz Luku Bašića, preuzeli su zahtjevan posao podizanja igre koprivničkog prvoligaša.

Sjajno su Farmaceuti krenuli u utakmicu jer u 30. minuti vodili su 0-1 zahvaljujući golu Mateusa Lime. Hajduk je preko Saida stvari vratio na početak do poluvremena, da bi u drugom dijelu utakmice Slaven ponovno poveo, pogodak za 1-2 zabio je Bogojević.

Splićani su se ponovno uspjeli vratiti i izjednačiti preko Jaira na 2-2. Taj rezultat pokazao se konačnim.