12.4 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Sigurna pobjeda Podravke Vegete u Puli

081120-tatari-mPodravka Vegeta odigrala je zaostalu utakmicu 20. kola Dukat 1. HRL za žene i u srijedu navečer u Puli pobijedila je domaću Arenu 17:31 (7:16). Na svim domaćim utakmicama je isto: Podravka Vegeta igra suvereno, ozbiljno i postiže visoke pobjede.

Podravka Vegeta povela je s 5:0, pa je poslije povećavala razliku. Podravkina igra je, prema informacijama iz Pule, bila maštovita s dobrom obranom, koja se transformirala iz 6-0 u 3-2-1 i obratno. Najefikasnija, ali i najbolja igračica na parketu bila je Miranda Tatari, koja je u očitom usponu forme, što je dobar znak uoči završnice domaćih natjecanja. Zabila je sedam golova. Opet je efikasna bila i Ana Lovrak, šest golova, a i Penezić se pridružila s pet pogodaka.

DUKAT 1. HRL – ŽENE 20. KOLO

ARENA – PODRAVKA VEGETA 17:31 (7:16)

PULA – Dom sportova Mate Parlov Pula. Gledatelja: 100. Suci: Marina Blažević (Zaprešić) i Luka Matić (Petrinja). Nadzornik: Josip Perić (Split).

ARENA Dukić (12+2), Radić (-); Mandić, Bašić 3, Jajčević 2, Pavlek, Kiridžić 1, Maras 1, Benazić 3, Gavranić 1, Devović 1, Mudronja 2, Nikčević 3. TRENER: Adrijana Prosenjak.

PODRAVKA VEGETA: Žderić (6+-), Ungureanu (9+1), Jelčić (-); Kožnjak 3, Đokić 3, Todorovska, Lovrak 6, Gaće 3, Franić 3, Šerić, Pasičnik, Bulath 1(1), Tatari 7, Penezić 5(1). TRENER: Zdravko Zovko.

SEDMERCI: Arena 4(3), Podravka Vegeta 4(2).

ISKLJUČENJA: Arena 4 minute (Kiridžić i Gavranić po 2), Podravka Vegeta 2 minute (Tatari).

IGRAČICA UTAKMICE: Miranda Tatari (Podravka Vegeta).