sp u kartingu

Sjajni Leon Zelenko završio šesti u predfinalu te u sutrašnjem finalu napada postolje

Finale je na rasporedu sutra u 12.25 sati, dok od 12 sati kreće zagrijavanje. Sretno!

Mladi Leon Zelenko nalazi se u Brazilu gdje se natječe na Svjetskom prvenstvu u kartingu. Nakon sjajno odvoženih treninga Leon je u prvim kvalifikacijama imao problema s motorom te je završio na 28. mjestu.

Dojam je popravio u drugom krugu kvalifikacija kada je završio petnaesti, dok je danas u predfinalu (polufinalu) stigao do sjajnog šestog mjesta. Šesto mjesto zvuči kao savršena pozicija za napad na postolje, jer Leon je dokazao da to može.

Najbitniji faktor za postolje je sreća, rekao je uoči puta u Brazil Marijan Ganžulić, timski mehaničar