6.5 C
četvrta liga

Škaro sam pobijedio Pitomaču, zabio eurogol i asistirao, Tehnika uzela prvi gostujući bod
Š

Sedmo kolo Četvrte HNL donijelo je / nije donijelo neka posebna iznenađenja. Tri susreta igraju se sutra.

Tehnika Koprivnica gostovala je u Daruvaru kod istoimenog domaćina. Utakmica je završila bez pogodaka, bilo je 0-0. Prvi je to bod Tehnike na gostovanjima ove sezone.

Derbi Pitomače i Ferdinandovca donio je prava uzbuđenja. Već nakon nekoliko prvih minuta Škaro zabija svom bivšem klubu. Vratar Zdelar ispucao je loptu na nogu napadaču Ferdinandovca koji ga loba s 30-ak metara i zabija za 0-1. Koju minutu kasnije, opet Škaro, ali ovaj puta asistent. Okrenuo je Miloša i dodao na drugu gdje Karan lagano gura u gol. Pitomača se vraća krajem prvog dijela, zabio je Babec. U drugom dijelu Pitomača je bacila sve karte u napad, no bez uspjeha. Završilo je 1-2.

U ostalim današnjim susretima Garić i Zdenka odigrali su 5-2, dok je Suhopolje bilo poraženo od Slatine s 0-3.