9.6 C

Slaven Belupo ispao iz Kupa, izbacio ga Vinogradar!

Slaven Belupo završio je svoju priču u Hrvatskom nogometnom Kupu ove sezone.

U srijedu su Farmaceuti gostovali kod drugoligaša Vinogradara u Mladini, i izgubili rezultatom 2:1.

Iako su poveli pogotkom Dejana Glavice, igrači Roya Ferenčine su u nastavku primili dva pogotka i tako doživjeli težak poraz od slabijeg suparnika, kojeg im navijači sigurno neće lako oprostiti.

Već u samom početku koncepciju gostiju presjekla je teška ozljeda mišića Gorana Mujanovića, kojeg je zamijenio Havojić.

Iako je Slaven poveo, u nastavku nije igrao dobro, obrana je u dva navrata loše reagirala,što je ambiciozni domaćin iskoristio i pogocima Kahrimanovića i Bobana kreirao iznenađenje u osmini finala Kupa.

Na Farmaceutima je da se dobro zamisle nad svojim predstavama, koje su u posljednje vrijeme prilično skromne. Pitanje je do kad će u klubu takvo stanje tolerirati.