6.3 C
Problemi u

Slaven Belupo u krizi rezultata, izgubili u Puli, četvrto kolo bez pobjede

Nakon devet bodova iz prva četiri kola, Slaven je upao u mini krizu rezultata, naime, u posljednje četiri utakmice upisali su samo jedan bod, na domaćem terenu protiv Rudeša, jer su pobjedu prokockali u posljednoj minuti. Da, gubilo se od Dinama i Hajduka, za što se može progledati kroz prste, ali posljednja dva kola bila su zaista loša za Slavenaše.

Slaven Belupo je nakon reprezentativne stanke putovao u Pulu na utakmicu 8. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Mirko Ivanovski, najbolji strijelac i igrač Slavena ove sezone, operirao je trbušni zid i neće ga biti najmanje mjesec dana. Nažalost, upravo je Ivanovski nedostajao nadanašnjoj utakmici. Nakon devet bodova iz prva četiri kola, Slaven je upao u mini krizu rezultata, naime, u posljednje četiri utakmice upisali su samo jedan bod, na domaćem terenu protiv Rudeša, jer su pobjedu prokockali u posljednoj minuti. Da, gubilo se od Dinama i Hajduka, za što se može progledati kroz prste, ali posljednja dva kola bila su zaista loša za Slavenaše.

Slaven je u utakmicu krenuo visokim presingom koji postaje obilježje igre trenera Kopića, međutim u posljednjih nekoliko utakmica taj način igre ne daje rezultate. Domaćini su tražili svoju prvu pobjedu ove sezone, nakon šest poraza i dva neriješena rezultata.

Velike probleme Slavenu su zadavali Sandro Gotal, bivši igrač Hajduka, te nedavno pristigli Aljoša Vojnović. U 16.minuti dogodila se sumnjiva situacija pred golom Slaven Belupa u kojoj su domaćini tražili najstrožu kaznu, ali sudačka zviždaljka se nije oglasila. Na samom kraju prvog poluvremena, u 44. minuti, domaćini su poveli. Napadač Kenan Hadžić našao se sam pred Markovićem i poslao loptu iza njegovih leđa u mrežu za vodstvo domaćina 1-0.

U drugom poluvremenu Kopić je ubacio Godu umjesto Vrljička i krenuo po izjednačenje, međutim do njega nije došlo, najbolju priliku imao je Pejić u 72. minuti kada mu sjajnu priliku brani vratar Istre Ivušić. Slaven je pritiskao, pa tako je Koprivničancima u 86. minuti poništen gol zbog zaleđa. Gosti su tražili pogodak koji bi donio izjednačenje dugim loptama na Pejića, međutim nisu uspjeli, domaćini su se borili za svaku loptu i uz glasan pljesak publike dočekali posljednji sučev zvižduk za prvu pobjedu ove sezone.

Slaven Belupo iskupljenje će tražiti sljedećeg vikenda na domaćem terenu protiv Osijeka.

Istra 1961

Ivušić – Hadžić, Escoval, Bertoša – Kitanovski, Vojnović, Mitrevski, Kokorović – Gotal (od 77. Grujević), Jelavić (od 65. Matyazh), Ofosu (od 89. Makismović). Trener: Darko Raić-Sudar.

Slaven Belupo

Marković – Katić, Musa, Međimorec – Purić (od 79. Tatar), Vidović, Bistrović, Vrljičak (od 46.Goda)  – Kendeš (od 70. Arap), Pejić, Bogojević. Trener: Željko Kopić.

Hrvatski telekom Prva liga, 8. kolo

Istra 1961 – Slaven Belupo 1-0 (44′ Hadžić)

Krim istraživanje

FOTO Evo tko je “rasturio” kiosk kraj osnovne škole, prije toga su se namjerili i na drugu metu

Policija je pronašla mlade lopove koji su opljačkali kiosk kraj Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Nakon kriminalističkog istraživanja...