4 C
Utorak, 16. travnja 2024.
NA KOPRIVNIČKOM STADIONU

Slaven Belupo pobjedom nad Cibalijom zaključio pripreme za proljetni dio prvenstva

Zabijali su Knoll, Liklin i dvaput Krstanović.

Nogometaši Slaven Belupa na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš savladali su vinkovačkog drugoligaša Cibaliju rezultatom 4-3.

Knoll je zabio za 1-0 u 38. minuti, što je u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca poravnao Dyokija. Liklin je udarcem iz daljine u nastavku, u 58. minuti, vratio prednost na stranu domaćina. Potom je došlo Krstanovićevo vrijeme koji je dvama pogocima u 74. i 77. postavio rezultat 4-1. Gosti su, pak, preko Baltića i Perić-Komšića u završnici smanjili na jedan razlike.

Bila je to posljednja pripremna utakmica Farmaceuta pred nastavak prvenstva.