5.4 C

Slaven Belupo poražen u Puli

Gostovanje u Puli opet nije bilo sretno za Slaven Belupo. Rijetko su Farmaceuti dobro prolazili na Stadionu Uljanik-Veruda, gdje su i ove subote izgubili utakmicu.

Domaća Istra 1961 ostvarila je u 26. kolu T-Com Prve HNL pobjedu rezultatom 2:0, a tri boda domaćima će mnogo značiti u borbi za opstanak.

Na odmor se otišlo s neodlučenim rezultatom, oba pogotka domaćin je postigao u nastavku. Traore je nakon solo-prodora u 54. minuti pogodio za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je pogotkom s bijele točke bivši napadač Slavena Asim Šehić u 77. minuti, nakon što je rukom u svom kaznenom prostoru igrao Kristijan Čaval.

Do kraja prvenstva Slaven Belupo gostuje kod Intera u Zaprešiću i Lokomotive u Zagrebu, a u Koprivnici dočekuje Rijeku i Varteks. Momčad Zlatka Dalića još ima izglede za plasman u Europu, no šanse su se ipak smanjile nakon subotnjeg posrtaja u Puli.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...