6.8 C

Slaven Belupo remizirao s trećeligašem Zelinom

100128-poldrugac-mSlaven Belupo u četvrtak je na umjetnoj travi koprivničkog stadiona odigrao prijateljsku utakmicu s trećeligašem Zelinom. Farmaceuti nisu uspjeli pobijediti solidnu momčad pod vodstvom Srećka Lušića, završilo je 1:1.

Domaći su bili bolji u prvom poluvremenu, kad je pogodak za vodstvo udarcem s 20 metara postigao kapetan Poldrugač.

U nastavku je bolja bila Zelina, koja je izjednačila rezultat pogotkom Guje u 56. minuti.

Slaven Belupo u petak odlazi na desetodnevne pripreme u turski grad Antalyju.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – ZELINA 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Sudac: Jakšić. Pomoćnici: Juriša i Polančec (svi iz Koprivnice).

SLAVEN BELUPO: Pelin – Marčić, Kokalović, Rogulj, Maras – Poldrugač, Nynkeu – Purić, Jakšinić, Čaval – Poredski; II. poluvrijeme: Rodić – Ledinski, Sabol, Bubnjić, Leferman – Šafarić – Papa, Posavec, Delić – Tepurić, Poredski. TRENER: Zlatko Dalić.

ZELINA: Galović – Vrdoljak, A. Cetina, Juroš, Bingula – V. Cetina, Gavrić, Tabi, Rac – Guja, Susković (još su igrali: Đurđek, Šošo, Šibenik, Lukić, Ćorić, Zmazek, Filipović). TRENER: Srećko Lušić.

STRIJELCI: 1:0 Poldrugač (18), 1:1 Guja (56).