19 C

Slaven Belupo s dva pogotka Benka slavio u Vinkovcima

Nogometaši Slavena Belupa u subotu su u Vinkovcima svladali momčad Cibalije rezultatom 2:1 i tako nakon sedam uzastopnih gostujućih remija upisali pobjedu.

Na ljestvici je sad Slaven Belupo na 8. poziciji s 33 boda, koliko imaju i Varaždin i Rijeka.

Susret u Vinkovcima, gdje Farmaceuti pet godina nisu postigli pogodak, otvorio je golom Leon Benko već u 9. minuti. Domaćini su izjednačili pogotkom bivšeg igrača Slavena Dine Kresingera u 52. minuti, ali je već minutu kasnije Benko postigao svoj drugi gol, što je bilo dovoljno za veliko slavlje koprivničkih igrača.

Farmaceuti u srijedu u Koprivnici igraju uzvratnu utakmicu polufinala Hrvatskog nogometnog Kupa s Dinamom (prvi susret 1:4), a u subotu im u goste stiže Hajduk, koji je kod kuće poražen od Karlovca 2:3.

ČETVRTA HNL SJEVER

Cvetkovčani izraziti favoriti protiv Kloštrana, i Ferdinandovčani se nadaju „lakim” bodovima protiv Legrađana

Sve utakmice 17. kola Četvrte hrvatske lige Sjever zbog uskrsnih blagdana igraju se sutra, u subotu u 15.30 sati. U...