18.7 C

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici remizirao s Moslavinom

090304-moslavina-mU prijateljskoj utakmici odigranoj u srijedu poslije podne na pomoćnom igralištu Gradskog stadiona u Koprivnici, Slaven Belupo odigrao je 1:1 s drugoligašem Moslavinom iz Kutine. Pogodak za vodstvo Farmaceuta postigao je Dino Kresinger, a izjednačio je Sandro Rajković minutu prije kraja.

Moslavina je u prvom poluvremenu zadala puno problema obrani Farmaceuta, gosti iz Kutine stvorili su nekoliko izglednih prilika, a najzaslužniji za ‘čistu mrežu’ domaćih bio je mladi vratar Goran Bulić, koji je u nekoliko navrata izvrsno reagirao. Slaven je do vodstva u 17. minuti,nakon udarca Purića lopta se odbila do Kresingera koji glavom pogađa mrežu za 1:0. Konačnih 1:1. postavio je Rajković iz slične situacije. naime, Golub je tukao, Bulić istrčao i odbio loptu, a Rajković je neometan pogodio za izjednačenje.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – MOSLAVINA 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Pomoćno igralište Gradskog stadiona. Gledatelja 30. Sudac: Šimčić. (Koprivnica).

SLAVEN BELUPO: Bulić – Purić, Rogulj (od 46. Balen), Lapić, Rožman (od 46. Maras) – Nynkeu (od 46. Jakšinić) – Gregurina (od 53. Dvorneković), Posavec (od 63. Gregurina), Delić – Pavec (od 46. Poredski), Kresinger. TRENER: Mile Petković.

MOSLAVINA: Krizmanić – Penava, Reković, Pazman, Barać – Iveković, Šoljić, Salatović, Hudorović – Cerovečki, Zekić (II. poluvrijeme: Krševan – Lončar, Radić, Mladiček, Turkalj – Grubić, Galešić, Toš, Rupčić – Rajković, Golub). TRENER: Željko Adžić.

STRIJELCI: 1:0 Kresinger (17), 1:1 Rajković (89).