2.6 C
prva hnl

Slaven poražen u Osijeku, u srijedu stiže vodeća Rijeka

Ovim porazom Slaven je preskočila Lokomotiva pa je sada šesti, a iduća utakmica je već u srijedu kada u Koprivnicu stiže vodeća Rijeka.

Slaven Belupo je danas u sklopu 33. kola prvenstva gostovao u Osijeku.

U oslabljenom sastavu Slavenaši su izgubili s 3:0 od domaćina, a golove su postigli Lyopa i Ejupi dva puta.

Već nakon 16 minuta igre Osijek je vodio s dva pogotka razlike i utakmica je bila riješena dok je konačan rezultat postavljen u 52. minuti.

Može li joj Slaven poremetiti planove o naslovu prvaka kao što je i Dinamu pred par tjedana ostaje nam za vidjeti.