prva hnl

Slaven se vratio iz mrtvih pa Gorici u zadnjoj minuti poklonio pobjedu

Lima je lijepo spustio visoku loptu glavom, a 'Krle' je rutinski poentirao za veselje cijele gostujuće klupe.

Nažalost po sve zaljubljenike u nogomet, Slaven je ponovno poražen i to na bolan način. Gostovali su Farmaceuti u Velikoj Gorici kod Gorice predvođene Zwolinskim koji se baš danas probudio i dodatno pokvario iovako oblačan dan.

Sertić nije mogao računati na Šarliju i Vidovića zbog kartona, ali vratili su se Menalo i Međimorec. Krenulo je sjajno, prvi napadač Slavena Ivan Krstanović zabio je za lijepo vodstvo 0-1. Ipak, Gorica nije dugo čekala, već je stavila u brzinu više i do poluvremena postavila ne tako lijepih 3-1.

U drugom su poluvremenu Goričani promašili još dvije sjajne prilike, a kazna je stigla kao naručena. Prvo si je Suk zabio autogol, a onda je Krstanović u 86. minuti zabio za 3-3. Lima je lijepo spustio visoku loptu glavom, a ‘Krle’ je rutinski poentirao za veselje cijele gostujuće klupe.

Pritisnuo je Slaven nošen adrenalinom, no dogodilo se najgore. Karamarko je jednu loptu loše vratio prema svom vrataru, a loptu je presjekao Zwolinski i zabio za pobjedu Gorice od 4-3. Da bi stvari bile još tužnije, Krstanović je dobio treći žuti karton i neće igrati protiv Dinama u idućem kolu.