18.7 C
hrvatski kup

Slaven uspješno preskočio prvu kup prepreku zvanu Hrvace, no nije najbolje krenulo

Sad ih čeka domaći prvenstveni okršaj s Osijekom.

Nogometni klub Slaven Belupo uspješno je prešao prvu kup prepreku. Gostovali su Farmaceuti u Hrvacama, u Dalmaciji kod tamošnjeg kluba. Sertić je u najavi susreta rekao kako utakmicu shvaćaju maksimalno ozbiljno i kako neće biti popusta.

Prvi gol na utakmici zabili su domaćini iz Hrvaca već u 13. minuti, no nisu dugo ostali u prednosti. Samo dvije minute kasnije dobili su crveni karton i ostali s igračem manje, što je dalo Slavenu još više prostora da nadigra domaćina i okrene utakmicu. Do poluvremena su Farmaceuti izjednačili preko Jajala, a onda u drugom dijelu došli i do punog plijena.

U 61. minuti Bačelić-Grgić zabio je pogodak za 1-2. U sudačkoj nadoknadi Ejupi je promašio jedanaesterac. Sad ih čeka domaći prvenstveni okršaj s Osijekom.

Sastav: Ježina – Božić, Nowak, Mikulić – Bogojević, Glavčić, Bačelić Grgić, Jajalo, Goda – Ejupi, Lima. Klupa: Slukić, Martinaga, Srbljinović, Radivojević, Karamarko, Lulić, Krstanović