7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
hrvatski kup

Slaven uspješno preskočio prvu kup prepreku zvanu Hrvace, no nije najbolje krenulo

Sad ih čeka domaći prvenstveni okršaj s Osijekom.

Nogometni klub Slaven Belupo uspješno je prešao prvu kup prepreku. Gostovali su Farmaceuti u Hrvacama, u Dalmaciji kod tamošnjeg kluba. Sertić je u najavi susreta rekao kako utakmicu shvaćaju maksimalno ozbiljno i kako neće biti popusta.

Prvi gol na utakmici zabili su domaćini iz Hrvaca već u 13. minuti, no nisu dugo ostali u prednosti. Samo dvije minute kasnije dobili su crveni karton i ostali s igračem manje, što je dalo Slavenu još više prostora da nadigra domaćina i okrene utakmicu. Do poluvremena su Farmaceuti izjednačili preko Jajala, a onda u drugom dijelu došli i do punog plijena.

U 61. minuti Bačelić-Grgić zabio je pogodak za 1-2. U sudačkoj nadoknadi Ejupi je promašio jedanaesterac. Sad ih čeka domaći prvenstveni okršaj s Osijekom.

Sastav: Ježina – Božić, Nowak, Mikulić – Bogojević, Glavčić, Bačelić Grgić, Jajalo, Goda – Ejupi, Lima. Klupa: Slukić, Martinaga, Srbljinović, Radivojević, Karamarko, Lulić, Krstanović

Hrvatski kup. 24. rujan

Hrvace – Slaven Belupo 1-2

Kao vjetar

NEVJEROJATNO Divljaci jurili kroz našu općinu, jedan nagazio 169 na sat, ni drugi nije puno zaostajao!

Velika jurnjava kroz Pitomaču zadala je glavobolju policiji tijekom jučerašnjeg dana. Kako navode, pet minuta iza ponoći radar je "uhvatio"...