7.9 C
Arena cup Medulin

Slavenaši pobijedili Inter i izborili ‘tekmu’ za treće mjesto

Utakmica je započela minutom šutnje za dugogodišnju članicu uprave i bivšu potpredsjednicu Slavena Belupa Maru Bareza, koja je jučer sahranjena na koprivničkom groblju.

Nogometaši Slavena Belupa upisali su i drugu pobjedu na međunarodnom turniru Arena cup u Medulinu.

Koprivničanci su jučer, u četvrtak, pobijedili Inter iz Zaprešića s 3:1 i sa šest osvojenih bodova osvojili drugo mjesto u skupini Finera.

Utakmica je započela minutom šutnje za dugogodišnju članicu uprave i bivšu potpredsjednicu kluba Maru Bareza, koja je jučer sahranjena na koprivničkom groblju.

Farmaceuti su poveli u 15. minuti preko Marciuša, a isti igrač precizan je bio i u 53. minuti. Zaprešićani su u nastavku susreta imali čak dva jedanaesterca. Prvi je vratar Marković skinuo bivšem igraču Slavena Belupa Glavini, dok je drugi u 64. minuti realizirao Šoljić. Konačni rezultat postavio je Delić u 80. minuti.

– Veći dio utakmice igrali smo jako dobro, ali smo u nekim trenucima imali i određenih slabosti. Drago mi je zbog Marciuša koji je bio dvostruki strijelac za našu momčad. Nastavljamo s pripremama u kojima ćemo u potpunosti ispuniti zacrtani program – rekao je trener farmaceuta Željko Kopić za službene internetske stranice kluba.

SLAVEN BELUPO: Marković, Purić, Musa, Peričić, Martinaga, Bubnjić, Jambor, Brlek, Marciuš, Križman, Kobayashi (od 60. minute: Marković, Barić, Musa, Katić, Štiglec, Arap, Gregurina, Bistrović, Delić, Ozobić, Savić). Trener: Željko Kopić.

Koprivničanci će u nedjelju u 11 sati u utakmici za treće mjesto igrati protiv austrijskog Altacha, dok će finalni susret u 15 sati odigrati zagrebačka Lokomotiva i prvoplasirana momčad skupine Finera, rumunjski Viitorul, koji je Kopićeve dečke porazio s 3:0.

Slaven Belupo, podsjetimo, u skupini je još svladao slovenski Koper s 2:1.