5.7 C
druga prijateljska utakmica

Slavenaši remizirali s Rudešom, jedini pogodak za Zekićevu momčad zabio je igrač Bayerna

Za tri dana na koprivničkom Apašu igra se nova prijateljska utakmica. Dolazi Inter iz Zaprešića, stari znanac, koji trenutno igra u rangu niže

Nakon što su prije nekoliko dana uraganski projurili kroz Sesvete podarivši domaćinu četiri komada, nogometaši Slavena Belupa danas su odigrali i drugu prijateljsku utakmicu uoči početka proljetnog dijela sezone. Ovaj put u Koprivnici, na terenu s umjetnom travom, gdje su ugostili Rudeš.

Ovaj put nisu došli do pobjede, unatoč tome što je Zekić od prve minute na travnjak poslao gotovo udarnu postavu. Lovro Zvonarek, igrač Bayerna na posudbi u Slavenu, doveo je Farmaceute u vodstvo u 29. minuti, a drugoligaš iz Zagreba poravna je na 1:1 u 59. minuti, kada je trener Zoran Zekić prilično promiješao karte u svojoj momčadi. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Za tri dana, subota u 14 sati, na koprivničkom Apašu igra se nova prijateljska utakmica. Dolazi Inter iz Zaprešića, stari znanac, koji trenutno igra u rangu niže. Bit će to, kako stvari stoje, uvertira u prvo proljetno kolo.