6.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.

Slavenovi juniori pobijedili Lokomotivu, kadeti izgubili

U premijeri pred domaćin gledateljima mladi nogometaši Slavena Belupa imali su polovičan učinak.

Juniori su u odličnoj utakmici pobijedili zagrebačku Lokomotivu s 2:1, dok su kadeti poraženi rezultatom 0:1.

U ogledu juniora Lokomotiva je povela već u 7. minuti pogotkom Matije Čakaruna, a domaći su vrlo rano ostali zbog Petra Brleka koji je morao izaći zbog ozljede leđa.

No, mladi Farmaceuti nisu se predavali, i izjednačili su pogotkom novog igrača Josipa Galešića, koji je ovog ljeta stigao iz Zadra.

Konačnih 2:1 postavio je David Arap na asistenciju Galešića. I Lokomotiva je unatoč porazu odigrala dobro, a najbolji pojedinac kod gostiju bio je Pjaca.

PRVA HNL ZA JUNIORE, 2. KOLO

SLAVEN BELUPO – LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 100. Sudac: Trampus (Osijek).

SLAVEN BELUPO: Kovačić – Sminderovac, Grabar, Brzoja, Majtanić – Bukovac (od 61. Mičunović), Brlek (od 10. Dankić) – Borak, Jambor, Galešić (od 89. Varivoda) – Arap (od 68. Ujlaki). TRENER: Josip Omrčen-Čeko.

LOKOMOTIVA: Gajić – Mihelčić, Pukljak, L. Čakarun, Mislimi – Janjiš (od 56. Jolić), Čarapina (od 34. Ceraj) – Pjaca, Kamenar, Mihaljević (od 71. Špišić) – M. Čakarun. TRENER: Stjepan Deverić.

STRIJELCI: 0:1 M. Čakarun (7), 1:1 Galešić (28), 2:1 Arap (60).

PRVA HNL ZA KADETE, 2. KOLO

SLAVEN BELUPO – LOKOMOTIVA 0:1 (0:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 50. Sudac: Grizelj (Vinkovci).

SLAVEN BELUPO: Ilić, Pavlović, Šarlija, Međimorec, Srpak, Oštrek, Marić, Kolarić (od 68. Srbljinović), Novačić, Rebić, Sakač (od 64. Šušković). TRENER: Ivica Sertić.

LOKOMOTIVA: Šonjić, Karačić, Mulaibrahimović, Blaškić, Vujica, Guberović, Vidaković, Tolić (od 76. Muhar), Alghoul, Krizmanić (od 79. Gršić), Muža (od 41. Rodić). TRENER: Damir Ferenčina.

STRIJELAC: 0:1 Krizmanić (49).

Državna cesta broj 10

KAOS Pet minuta nakon prometne na brzoj cesti dogodio se i lančani sudar, vozač prebrzo jurio

Nakon prve prometne nesreće na državnoj cesti broj 10 došlo je do još jedne prometne nesreće s materijalnom štetom....