5.4 C

Slavenovi juniori sjajnim preokretom do pobjede nad jakim Dinamom!

U Koprivnici su u srijedu u ranijem terminu odigrane prvenstvene utakmice 7. kola Prve HNL za mlade u kojima su se sastale kadetske i juniorske momčadi Slavena Belupa i Dinama.

Pravi podvig napravili su Slavenovi juniori, koje je zbog izostanka Pave Crnca vodio trener kadeta Ivica Sertić.

Iako su od jakog Dinama gubili 1:3, uspjeli su sjajnim preokretom doći do pobjede od 4:3. Bila im je to prva ovosezonska pobjeda, nakon četiri remija u četiri odigrane utakmice.

Slaven je poveo pogotkom Ujlakija u 3. minuti, a u 6. minuti izjednačio je Halilović. Gosti pogotkom Murića u 32. minuti dolaze u vodstvo, kojeg na 1:3 povisuje Nuriši u 37. minuti.

Smanjio je na 2:3 Pavlović u 51. minuti, a izjednačio je Sminderovac u 79. minuti. Konačnih 4:3 postavio je dvostruki strijelac Ujlaki u 80. minuti.

Slaven je nastupio u sastavu: Ezgeta, Hajdarović, Jambor (od 86. Tihelka), Senić, Dankić, Stasjuk (od 46. Srbljinović), Arap (od 90. Novačić), Ujlaki (od 87. Šarlija), Pavlović, Tkalčić (od 46. Sminderovac), Međimorec.

Kadeti su također ostvarili pozitivan rezultat s Dinamovim vršnjacima, odigrali su 1:1. Dinamo je poveo golom Čabraje u 21. minuti, a izjednačio je Bogojević u 38. minuti.

Za Slavenove kadete igrali su: Tihelka, Mikor, Makvić, Bubnjić, Rebić, Kovačić (od 51. Furmek), Bogojević (od 76. Rajić), Tuba, Rukavina, Bistrović (od 62. Martinaga), Borac.

U nedjelju će mladi Farmaceuti ugostiti kolege iz Varaždina, utakmice počinju u 10 (kadeti) i 12 sati (juniori).

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...