9.6 C

Slavenovi kadeti svladali Lokomotivu, zbog tučnjave isključena čak četvorica igrača!

Iako se igralo po kišovitom i prohladnom vremenu, utakmica 27. kola Prve HNL za juniore između Slavena Belupa i Lokomotive obilovala je uzbuđenjima.

Gosti su poveli već u 12. minuti pogotkom Ceraja, a domaći su izjednačili u 32. golom Pavlovića.

U 86. minuti gostima je isključen Jolić zbog rušenja igrača u kaznenom prostoru u izglednoj prilici za pogodak, a minutu kasnije s bijele točke je za konačnih 2:1 pogodio Arap.

Na kraju su viđene nemile scene, u prvoj minuti nadoknade sudac Horvat dodijelio je čak četiri crvena kartona zbog međusobnog udaranja u prekidu igre. Kod domaćih su isključeni Srbljinović i Pavlović, a kod gostiju Nemanić i Ceraj.

Kadeti Slavena Belupa izgubili su od Lokomotive rezultatom 0:2.