prva hnl

Stipićev Slaven pao bez ispaljenog metka, Osijek iz slobodnjaka kaznio jalove Farmaceute

Loptu je namjestio Slovenac Bohar i sjajno pogodio iz slobodnjaka za vodstvo 0-1.

Nogometaši Slavena danas su igrali novi prvenstveni susret. U srijedu su doma remizirali s Lokomotivom, bilo je 0-0, a danas je na Apaš stigao Nenad Bjelica sa svojim Osijekom. U prvih 45 minuta nije se gledao neki atraktivan nogomet, gosti brojnije šanse nisu materijalizirali, dok je Slaven najopasniji bio preko Glavčića iz slobodnjaka.

Očito je Bjelica svojim igračima u poluvremenu poslužio jezikovu juhu jer Osijek je poveo u 52. minuti. Loptu je namjestio Slovenac Bohar i sjajno pogodio iz slobodnjaka za vodstvo 0-1. Slaven je pokušao uzvratiti isti način, no udarac Glavčića brani Ivušić.

Do isteka zadnje minute Slaven Belupo nije mogao napraviti ozbiljniju šansu kojom bi ugrozio gol Osijeka, najbliže je bio Jeffren iz slobodnjaka s 20-ak metara, no pucao je ravno u golmana Osijeka.

Završilo je 0-1 za goste.