5.4 C
prva hnl

Stipićevi Farmaceuti golovima Bogojevića i Lulića u Zaprešiću upisali sedmu prvenstvenu pobjedu

Iduću subotu Slaven Belupo na svom Apašu dočekuje Goricu.

Gostujući poraz od Lokomotive (3-0) nogometaši Slavena morali su brzo zaboraviti jer već danas čekalo ih je novih 90 minuta na tuđem terenu. Protivnik je bio zaprešićki Inter, a susret je počeo u 15 sati. Inter je uoči susreta imao 17 bodova, šest manje od Farmaceuta, te je zauzimao pretposljednje, deveto mjesto.

Mjesto među vratnicama Slavena zauzeo je mladi Filipović, u obrani su zaigrali pomalo standardni Božić, Paracki i Mikulić, vezu su držali Lulić, Glavčić, Bačelić-Grgić i Bogojević, dok je Jeffren bio iza dva napadača, iza Lime i Krstanovića.

Slaven je sve riješio praktično u prvom poluvremenu. Nakon prvih dvije, tri minute kad je domaćin pritisnuo, Farmaceuti su se zagrijali i krenuli igrati kako znaju. Za vodstvo Koprivničanaca zabio je Bruno Bogojević u 28. minuti, a onda je to isto vodstvo povisio Karlo Lulić u 43. minuti.

Na odmor se otišlo s 0-2, a u drugih 45 minuta nismo vidjeli pogotke. Završilo je 0-2 za Slaven Belupo koji je tako upisao svoju sedmu pobjedu ove sezone. Iduću subotu Slaven Belupo na svom Apašu dočekuje Goricu.