5.4 C

Stolni tenis // Pintar i Sabolović uspješni na turniru u Sloveniji

Koprivnički stolnoteniski veterani Željko Pintar i Đuro Sabolović ostvarili su zapažene rezultate na velikom 12. Međunarodnom stolno-teniskom turniru Ljutomer 2014, održanom u Sloveniji, a društvo su im pravili stolnotenisači iz Austrije, Srbije, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Slovenije i naravno Hrvatske.

Željko Pintar nastupio je u kategoriji od 60 do 70 godina i vrlo jakoj konkurenciji osvojio odlično treće mjesto, te ponovio prošlogodišnji uspjeh na istom turniru. U borbi za finale izgubio je u odličnom nastupu od pobjednika Đ. Pahera sa rezultatom 3:2 za svega 2 poena.

Đuro Sabolović nastupio je kategoriji od 70 i više godina i također u jakoj konkurenciji osvojio drugo mjesto.

Ovo je velikih uspjeh naših veterana za koji su primili pehare i prigodne poklone.

U kategoriji 40 godina nastupio je i Dražen Matoničkin, koji je došao do četvrtfinala.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...