Sumrak favorita u 8. kolu KC lige

11:31h
0
KC Liga

Odigrano je 8. kolo KC lige, u kojem se favoriti nisu dobro proveli.

Udruga za mali nogomet po prvi put je propustila pobjedu, iznenadila ju je momčad Petgrad / Metalstil odigravši neodlučeno, 3:3.

 

Active Commerce koji u svojim redovima ima nekoliko poznatih imena posrnuo je protiv Inducte i skliznuo u zonu ispadanja.

Sedma sila nastavlja s ugodnim iznenađenjima te je u subotu s 2:0 pobijedila favorizirani Potoljik.

Neugodno je pak iznenadio Caffe baro Toxic, koji je doživio uvjerljiv poraz od Šegija d.o.o.

Pivnica Plavi podrum očekivano je upisala bodove protiv Grada Koprivnice, dok je u srazu dvije iskusne momčadi pobjeda pripala Formi Legalis protiv Romantičara.

Kod žena također dva iznenađenja. Toxic Girls su pobijedile UŠRPS 2:0 i to s dva autogola, dok je prve bodove upisala ekipa Drnje / Botovo protiv Podravskih gazela.

120212_KC_Liga-SinkovicREZULTATI I STRIJELCI 8. KOLA

Cerine – Podravsko sunce 1:3
(M. Patrčević / Jozić)
Active Commerce – Inducta 1:2
(Mesić / Marić, V. Šimunović)
Potoljik – Sedma sila 0:2
(Job, Sinković)
Udruga za mali nogomet – Petgrad / Metalstil 3:3
(Dlaka, Jurenec, Perić / Korošec 2, Sremec)
Podravske gazele – Drnje / Botovo (žene) 0:1
(Amon)
Caffe bar Toxic – Šegi d.o.o. 1:5
(Lazić / Ramljak 2, Vargović 2, Kuruc)
Toxic Girls – UŠRPS (žene) 2:0
(Vadla – ag, Geršić – ag)
Pivnica Plavi podrum – Grad Koprivnica 3:1
(Jazvec, Mar. Trnski, Napan / Šumiga)
Romantičari – Forma Legalis 1:2
(Begić / Prka 2)

LJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 30:13 22
2. Podravsko sunce 23:13 16
3. Šegi d.o.o. 14:8 14
4. Inducta 14:11 13
5. Potoljik 16:16 12
6. Pivnica Plavi podrum 14:10 11
7. Petgrad / Metalstil 15:15 11
8. Forma Legalis 19:22 11
9. Caffe bar Toxic 14:17 11
10. Romantičari 14:13 10
11. Sedma sila 17:17 10
12. Active Commerce 13:18 10
13. Cerine 8:14 7
14. Grad Koprivnica 10:34 0

STRIJELCI

8 – Kukolja (Podravsko sunce), Petričević (Udruga za mali nogomet), Prka (Forma Legalis)
7 – Harmadi (Podravsko sunce), Marić (Inducta)
5 – E. Blažeković (Potoljik), Popijač (Petgrad/Metalstil), Evačić (Caffe bar Toxic), Begić (Romantičari), Perić, Jurenec (Udruga za mali nogomet)
4 – B. Martinušić (Romantičari), Petrović (Active Commerce), Peričić (Inducta), Dlaka (Udruga za mali nogomet), Mesić (Active Commerce), Job (Sedma sila), Šumiga (Grad Koprivnica), Ramljak (Šegi d.o.o.), Korošec (Petgrad / Metalstil), Jozić (Podravsko sunce)
3 – Cvetković (Udruga za mali nogomet), Strbat, I. Barać, Sinković (Sedma sila), Toth (Grad Koprivnica), Gojković (Cerine), Samarđić (Podravsko sunce), Rumek (Pivnica Plavi podrum), Šimek (Forma Legalis), Škvorc (Caffe bar Toxic), Zbodulja (Potoljik), Sremec (Petgrad / Metalstil), Vargović (Šegi d.o.o.)
2 – Lukač, Kuruc (Šegi d.o.o.), Pintarić, Matošić (Udruga za mali nogomet), K. Trnski, Šimunić, Napan, Jazvec (Pivnica Plavi podrum), Andrašić (Potoljik), Perković (Grad Koprivnica), Drvenkar (Forma Legalis), Mikolaj, Tušek (Active Commerce), Kontak (Cerine), Cestar (Petgrad / Metalstil), Fusić (Romantičari), Lazić (Caffe bar Toxic)
1 – Hudoletnjak (Active Commerce), Horvat, Punčec, Vazdar, Brckan (Caffe bar Toxic), Posavec, Indir, Magdić, Kurcinak, Kunštić (Forma Legalis), B. Čičin-Mašansker, Sušenj, N. Barać, Dotov (Sedma sila), Krček, Dombaj, M. Partčević (Cerine), Milojević, Mikulić, Jadek, Eršetić, Bukvić (Potoljik), Knapić, Virovec, Palčić (Šegi d.o.o.) Petrović (Petgrad / Metalstil), Budaj, Golenja, Šarlija (Romantičari), Milivojević (Udruga za mali nogomet), Mar. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Babić (Grad Koprivnica), Rukavina, Perošić, V. Šimunović (Inducta), Borštnar (Podravsko sunce)
Autogol – Cikač (Podravsko sunce), Kunštić (Forma Legalis), Kovač (Grad Koprivnica), Dotov (Sedma sila), Punčec (Caffe bar Toxic)
nogomet)

LJESTVICA – ŽENE

1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 3:3 6
4. Drnje / Botovo 1:7 3
5. Podravske gazele 1:2 2
6. Gimnazija „Fran Galović” 2:4 2

STRIJELCI – ŽENE

3 – Jurković (Mladost Bregi)
2 – Vadla, Geršić (UŠRPS)
1 – Kancijan, Fičko (UŠRPS), Furlan, M. Milojević (Mladost Bregi), Notersberg (Podravske gazele), Sewer, Pintarić (Gimnazija „Fran Galović”), Lončarek (Toxic Girls), Amon (Drnje / Botovo)
Autogol – Sewer (Gimnazija „Fran Galović”), Begić (Drnje/Botovo), Vadla, Geršić (UŠRPS)

PAROVI 9. KOLA KC LIGE (SUBOTA, 18.02.2012.)

17,00 Cerine – Udruga za mali nogomet

17,40 Šegi d.o.o. – Forma Legalis

18,20 Caffe bar Toxic – Potoljik

19,00 Pivnica Plavi podrum – Romantičari

19,40 Grad Koprivnica – Active Commerce

20,20 Petgrad / Metalstil – Sedma sila

21,00 Podravsko sunce – Inducta

Komentiranjem prihvaćate naše Uvjete korištenja, komentiranja i zaštite privatnosti!

Reklamni sadržaj - sponzorira ADNOW