16.3 C
Druga ŽNL

Tehnika jedva pobijedila Rudar, Građevinari nakon pet kola imaju maksimalni učinak s gol razlikom 19-2
T

Tehnika se nalazi na prvom mjestu ljestvice Druge ŽNL s maksimalnih 15 bodova i nestvarnom gol razlikom 19-2, što proizlazi čak nešto manje od pet pogodaka po susretu. S druge strane, Rudar još nije osvojio bodove u novom prvenstvu.

Na umjetnom terenu Gradskog stadiona koprivnička Tehnika igrala je svoj susret protiv Rudara. Tehnika se sada nalazi na prvom mjestu ljestvice Druge ŽNL s maksimalnih 15 bodova i nestvarnom gol razlikom 19-2, što proizlazi nešto manje od pet postignutih pogodaka po susretu. S druge strane, Rudar još nije osvojio bodove u novom prvenstvu.

Dvoboj prve i predzadnje momčadi dočekan je s premisom kako će pobjeda otići na stranu domaćina Tehnike. Nakon 90 minuta premisa se pokazala točnom.

Tehnika je od prve minute zagospodarila terenom i tražila pogodak kojim bi načela goste iz Glogovca. Međutim, domaći nikako nisu uspjeli postići pogodak kojim bi načeli goste. Ipak, pred sami kraj utakmice gostujući igrač Bračko 15 minuta prije kraja utakmice nespretnom reakcijom skrenuo je loptu u svoju mrežu i postavio konačan rezultat utakmice, Tehnika – Rudar Glogovec 1-0. Teška pobjeda, ali poklonjenom konju se ne gleda u zube.

Popodne nas očekuje drugi dvoboj Druge ŽNL koji se igra u Mokricama Miholečkim između Hrvatskog bojovnika i Viktorije. Ostali susreti na rasporedu su sutra, a igraju Omladinac i Reka, Podravec i Prugovac, Mladost Koprivnički Bregi i Starigrad, Lipa i sigečka Mladost, te GOŠK i Fugaplast.