6.3 C
Petak, 19. travnja 2024.
Prva i Druga ŽNL

Tehnika uzela bod u Drnju, Žabnjani preuzeli vrh, Panonija i Močile zabili nevjerojatnih 25 pogodaka
T

Omladinac i Hrvatski bojovnik u Herešinu su odigrali 1-1, a nakon 90 minuta utakmice Podravca i Močila bilo je nevjerojatnih 1-14.

Žuta podmornica jučer je remizirala protiv novigradske Drave, dok je legradski Graničar ponajviše zahvaljujući Orehovcu slavio s 4-1 protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca. Više o tim susretima pogledajte ovdje.

Današnja prva utakmica odmah je bila pravi derbi. Vodeći protiv drugoplasiranog. Osvit je ugostio Tomislav-Radnik iz Sv. Ivana Žabnog. Druga minuta i odmah šok za domaće. Dubravec je zabio za 0-1. U drugom poluvremenu gosti su preko Markešića postavili konačnih 0-2 i tako preuzeli prvo mjesto.

Desetkovana Lipa u svojim je Hlebinama ugostila kunovečko Bratstvo. Nažalost po domaćine, osjetio se nedostatak kapetana i prvog vratara te su Hlebinčani upisali još jedan poraz. Slavili su gosti s 2-3.

Prekodravac je stigao u goste Kalinovcu s kojim je odigrao 2-2.

Drnjanski Tomislav ugostio je Tehniku s kojom je odigrao neriješeno 1-1, dok je imbriovečki Borac gostovao u Molvama. Pobijedili su gosti iz Imbriovca rezultatom 0-2. Dobru formu nastavio je Rajić, zabio je jednog, a drugog je dodao Krušelj.

Mladost-Molve – Borac I 0-2

U Drugoj ŽNL jučer su glogovečki Rudar i bregovska Mladost podijelili bodove, bilo je 2-2. Danas je Prugovac ugostio sigečku Mladost koja nije uspjela doći do sva tri boda, bilo je 1-1.

Panonija je lako svladala Kalnik na svom terenu rezultatom 11-0.

Krim istraživanje

FOTO Evo tko je “rasturio” kiosk kraj osnovne škole, prije toga su se namjerili i na drugu metu

Policija je pronašla mlade lopove koji su opljačkali kiosk kraj Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Nakon kriminalističkog istraživanja...