9.9 C

Tepurić i Poredski strijelci za pobjedu Slavena u Sesvetama
T

Kombinirana postava Slavena Belupa u utorak je gostovala kod trećeligaške momčadi Radnik Legea u Sesvetama i pobijedila rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u nastavku je za vodstvo pogodio Tepurić.

Drugi pogodak za Slaven postigao je Poredski, a konačnih 1:2 postavio je Dominko.

Koprivnički prvoligaš u subotu u 17 sati na Gradskom stadionu dočekuje momčad Varaždina u susjedskom derbiju 7. kola Prve HNL.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

RADNIK LEGEA – SLAVEN BELUPO 1:2 (0:0)

SESVETE – Igralište Radnika. Gledatelja 100. Sudac: I. Jović (Zagreb).

RADNIK LEGEA: Karatović, Iveković, Cerovec, Vinčić, Penava, Petrović, Benčak, Jankulica, Salatović, Jakirović, Kulji (još su igrali: Smodlaka, Dominko, Burić, Kraljević, M. Klarić, Kiš, Ivančić, Antunović, K. Klarić, Filipović, Sesar, Brzović, Felix Sidoro). TRENER: Goran Lacković.

SLAVEN BELUPO: Nurković, Marčić, Šestak, Rogulj, Maras, Nynkeu, Papa, Jakšinić, Marčinković, Poredski, Tepurić (još su igrali: Bulić, Bartolić). TRENER: Mile Petković.

STRIJELCI: 0:1 Tepurić (67), 0:2 Poredski (72),1:2 Dominko (76).

Supersport HNL

Slaven sutra gostuje kod Istre, Radeljić: Nismo se prilagođavali Hajduku, pa nećemo ni Istri

Nakon poraza od Hajduka u Koprivnici (0:1), nogometaši Slavena okreću se novom prvenstvenom kolu. Odlaze na gostovanje kod Istre,...