9.3 C

Treća HNL – istok // Koprivnica iznenadila favoriziranu Podravinu
T

Iznenađenje se dogodilo na Gradskom stadionu, vodeća momčad Treće HNL – istok doživjela je poraz na gostovanju kod mlade momčadi Koprivnice.

Zeleni su protiv Podravine iz Ludbrega slavili s 1:0, a jedini pogodak postigao je David Arap u 34. minuti susreta. Bila je ovo treća prvenstvena pobjeda igrača koje vodi mladi stručnjak Vedran Medenjak.

Utakmicu su obilježila i dva crvena kartona. Kod domaćih je iz igre morao Maljak u 27. minuti, a kod gostiju je u 53. minuti isključen Sabol.

OSTALI REZULTATI 9. KOLA: Virovitica – Mladost Antin 0:1, Oriolik – Slavonija 0:0, Slavija – Belišće 4:0, Varaždin – Višnjevac 0:0, Mladost (Ž) – Međimurje 1:3