18.7 C

Treća HNL-istok // Koprivnica na startu izgubila od Slavije
T

Nogometaši Koprivnice poraženi su u subotu na premijeri u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi – istok.

Bodove je s Gradskog stadiona u Koprivnici odnijela Slavija iz Pleternice, koja je pobijedila rezultatom 1:3.

Domaće je u vodstvo doveo Antonio Brzoja pogotkom u 10. minuti. Međutim, Brzoja je već u 13. minuti zaradio izravni crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača u rebra.

Gosti su iskoristili brojčanu prednost te su izjednačili preko Jakovljevića u 22. minuti, a u nastavku su pogocima Valentića (68.) i Žuljevića (72.) osigurali sva tri boda.

KOPRIVNICA: Kemenović, Tucaković, Brzoja, Đurec, Šimunić, Međimorec, Martinčić (od 46. Brcković), Herent (od 70. Maljak), Arap, Horvatinović, Ujlaki (od 70. Bukovac). TRENER: Vedran Medenjak.

REZULTATI 1. KOLA: Vukovar 91 – Mladost Antin 1:3, Slavonija – Belišće 1:2, Podravina – Višnjevac 4:0, Bjelovar – Međimurje 2:1, Virovitica – Mladost (Ž) 0:2, Koprivnica – Slavija 1:3, Oriolik – Đakovo Croatia 0:1, BSK – Varaždin -:-.