9.6 C

Treća HNL-istok // Koprivničanci ‘rasturili’ BSK, za Medenjakovu momčad dvaput zabili Oštrek i Srbljinović te Takač
T

Nakon odigranog 27. kola na trećeligaškom istoku, Koprivnica s osvojenih 47 bodova i dalje čvrsto drži peto mjesto na ljestvici.

Nogometaši Koprivnice danas su na domaćem terenu pred stotinjak gledatelja svladali BSK iz Bijelog Brda s uvjerljivih 5:1 (2:0). Igrači Vedrana Medenjaka poveli su u 34. minuti preko Filipa Takača, a u 40. minuti iz jedanaesterca precizan je bio Stjepan Oštrek. Na 3:0 povisio je Krunoslav Srbljinović, a isti je igrač pogodio gostujuću mrežu i četiri minute kasnije. Oštrek je peti pogodak “zelenih” postigao u 84. minuti, a počasni gol za BSK u 90. minuti utakmice djelo je Nikole Kosića. Nakon odigranog 27. kola na trećeligaškom istoku, Koprivnica s osvojenih 47 bodova i dalje čvrsto drži peto mjesto na ljestvici. Nakon današnje pobjede nad ludbreškom Podravinom (1:0), Slavija iz Pleternice s 54 boda učvrstila se na prvom mjestu.

U ostalim rezultatima 27. kola Treće HNL-istok Međimurje je pobijedilo Belišće s 3:1, Mladost iz Ždralova Vukovar s minimalnih 1:0, Slavonija je slavila u Varaždinu s 3:2, Croatia iz Đakova bila je bolja od Bjelovara s 3:0, a Oriolik od Virovitice s 5:1. Sutra, u nedjelju, igraju još Višnjevac i Mladost iz Antina.