6.3 C

Treća HNL – sjever // Koprivnica izgubila u Bjelovaru i oprostila se od borbe za naslov
T

Nogometaši Koprivnice poraženi su na gostovanju u Bjelovaru rezultatom 2:1 u 29. kolu Treće HNL – sjever. Domaćin je poveo pogotkom Tominca u 75. minuti, na 2:0 povisio je Pavec u prvoj minuti nadoknade, a konačnih 2:1 postavio je Jambor u trećoj minuti dodanog vremena.

Kako je Međimurje s 1:0 slavilo na gostovanju u Nedelišću, Koprivnica je propustila priliku za osvajanje naslova, jer će u posljednjem kolu Međimurje igrati s ultra-slabim Čakovcem i sigurno upisati bodove za potvrdu naslova.

Podravac je u Virju s 3:1 svladao Polet. Dva pogotka postigao je Grgić, a jednom je strijelac bio Grivić.

REZULTATI 29. KOLA: Rudar – Virovitica 3:2, Mladost (P) – Mladost (Ž) 1:3, Varaždin – Podravina 1:3, Bjelovar – Koprivnica 2:1, Nedelišće – Međimurje 0:1, Podravac – Polet 3:1, Slatina – Croatia 0:4.

REDOSLIJED: 1. Međimurje 62, 2. Bjelovar 62, 3. Koprivnica 61 itd.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...