16.3 C
Poraz u Vinkovcima

Tri gola u mreži za još jednu otužnu večer Farmaceuta
T

Slaven Belupo nastavlja nizati loše rezultate ovoga proljeća. Ovaj puta ga je savladala zadnja momčad lige, Cibalia, s 3:1.

Da ovo neće biti dobra večer u Vinkovcima pokazalo se već na samom početku kada je nakon greške Muse bivši Slavenaš Dejan Glavica matirao Blaževića. Igrala se tek treća minuta.

Farmaceuti nisu uspjeli kreirati posebno opasne situacije pred Cibalijinim golom tako da se na odmor otišlo s prednošću Vinkovčana.

U nastavku čak tri jedanaesterca. Prvi je bio za Cibaliju, kojeg je realizirao Vitaić u 73. minuti, a zatim u 83. s bijele točke posprema Ivanovski za smanjenje rezultata.

Ipak, to je bilo sve od Slavena jer je minutu kasnije Cibalia dobila još jedan penal, a Vitaić nije propustio zapečatiti sudbinu Slavenaša u ovoj utakmici.

Iduće kolo u utorak na Gradski stadion u Koprivnici dovodi Dinamo. Slaven Belupo trenutno je na šestoj poziciji s 31 bodom.