Tri poraza mladih koprivničkih košarkaša
T

Prvi su, u petak, na parket izašli kadeti, a subotu su upotpunili mlađi kadeti te juniori. Nije im išlo.

Koprivnički košarkaši porazima su zaključili protekli vikend.

Prvi ovosezonski poraz u šestoj prvenstvenoj utakmici doživjeli su kadeti. U sedmom kolu M-16 lige bolji su sa 76:72 bili domaći igrači virovskog Podravca, preskočivši na ljestvici upravo Koprivničance.

Najučinkovitiji kod gostiju bio je Gerić s 22, dok su za domaćine Molnar i Balatinec ubacili 29, odnosno 27 koševa.

Mlađi kadeti u šestom su subotnjem kolu na domaćem parketu dočekali križevački Radnik, drugoplasiranu momčad M-14 lige. Nakon visokih 32:12 u korist gostiju već nakon prve četvrtine susreta, Koprivničanci se ne uspijevaju vratiti te Radnik s konačnih 81:56 upisuje treću prvenstvenu pobjedu. U redovima Križevčana najistaknutiji bili su Svoboda s 28 te Topljak s 26 ubačaja.

Šesto kolo bilo je na rasporedu i u juniorskoj kategoriji. Koprivničanci su dočekali goste iz Virovitice te imali prednost sve do posljednje četvrtine kada Virovitičani dolaze do preokreta te pobjede od 70:65.

Koprivnički juniori, s omjerom od dvije pobjede i dva poraza, zauzimaju treću poziciju M-18 košarkaške županijske lige.