14.1 C

Trnovec kaznio sve slabosti rukometaša Koprivnice
T

080927-rkkoprivnica1-mRukometaši Koprivnice upisali su i drugi poraz na startu novog prvenstva. Nakon što ih je u 1. kolu u Križevcima nadvisio KTC, u subotu na večer na domaćem terenu prepustili su bodove Trnovcu. Gosti su u svim segmentima rukometne igre bili bolja ekipa, znali su kazniti sve slabosti suparnika te je njihova visoka pobjeda u potpunosti zaslužena.

Koprivnica ima puno problema u obrani, dok u napadu nema tečne igre, uglavnom se sve svodi na individualne pokušaje, pa ne čudi da su Đelekovčan, Karlović i Udovičić postigli čak 23 od 26 pogodaka svoje momčadi. Gosti su u 12. minuti vodili sa 10:5, na odmor su otišli sa 6 golova prednosti. Koprivnica se približila na 19:22 u 39. minuti, no to je bio maksimum domaćih u ovoj utakmici.

Ako se po jutru dan poznaje, koprivničke rukometaše u novoj sezoni čeka neugodna i teška borba za opstanak.