hk ludbreg

Turnir u Czarny Bóru oduševio hrvače iz Ludbrega
T

Turnir je kao i u Berlinu bio isključivo za žene, reprezentacije i klubove, a bilo je tu medaljašica sa svjetskih i europskih prvenstava, sve najbolje u Europi, te su na takvom turniru ostvarili ukupno 5 pobjeda.

Turnir u Czarny Bóru (Czarny Bor open 2016), Poljska, pokrajina Wałbrzych, osvojio je srca Ludbrežana.
Vratili su se oduševljeni jakim turnirom sa preko 350 hrvačica.
Marta kao najmlađa juniorka imala je jednu pobjedu protiv dvije godine starije protivnice iz francuske Dennis Pascaline, u borbi u kojoj je gubila 12:10, uspjela je tuširati protivnicu i pobijediti, dok je u preostale dvije borbe jako dobro hrvala, ali izgubila od brončane Njemice te Poljakinje koja je bila u borbi za broncu.
Iva Gerić u kadetkinjama pobijedila je tehničkim tušem protiv Litvanke 11:0 pa izgubila od starije domaće hrvačice, desete sa svjetskog prvenstva ove godine, pa još jednom pobjedila tušem protiv predstavnice Češke te izgubila na bodove od starije i iskusnije hrvačice iz Francuske.
Victoria Vrdoljak je nakon Berlina ponovo uzela zlato i to tušem u polufinalu protiv dobre domaće hrvačice te pobjedom na bodove, uvjerljivo 10:1, u finalu protiv jake Njemice.
Ekipu su vodili Alen Gerić i glavni trener Ignac Horvat uz veliku pomoć Zsolt Szatamarija – specijalista za slobodni stil.
Ove subote djevojke će nastupiti u sklopu reprezentacije na turniru u Austriji – Moerbisch, gdje će HK Ludbreg također nastupiti i sa ekipom dječaka.

Nema više nagađanja

[DOZNAJEMO] HDZ formirao liste, nema župana Korena, Soboti visoko mjesto, tu su i Ljubić, Hrg…

Nakon što su održali sjednicu Predsjedništva i Nacionalnog odbora stranke, vodstvo HDZ-a predvođeno Andrejom Plenkovićem predstavilo je i svoj...