U Koprivnici održan 5. Kup Hrvatske u sinkroniziranom plivanju

14:46h
0

090614-plivanje-mNa koprivničkim Gradskim bazenima Cerine u subotu je u organizaciji Hrvatskog saveza sinkroniziranog plivanja i HAKSP Mladost održan 5. Kup Hrvatske u sinkroniziranom plivanju.

Natjecanja su trajala cijelo popodne, a u revijalnom dijelu programa nastupile su i djevojke iz koprivničkog Plesnog studija Jump.

REZULTATI – KADETKINJE:
Disciplina duo:
1. KSP Medveščak (56,800) – Hana Panić, Antonija Ivić; 2. KSP Primorje Aqua Maris (55,300) – Davina Simper, Hana Stojaković; 3. KSP Primorje Aqua Maris (52,800) – Enia Šimac, Vivien Skladany.
Disciplina tim: 1. KSP Primorje Aqua Maris (54,600) – Davina Simper, Hana Stojaković, Zora Bujan, Enia Šimac, Vivien Skladany, Iva Matanović, Klaudia Kamenar, Dea Popović; 2. KSP Dolfina (54,500) – Andrea Gršković, Anđela Perić, Gorana Bosančić, Vanja Škomrlj, Ivana Kero, Daniela Rajkovič, Domina Pavičić, Jelena Pleština, Ena Šurija, Marija Markovina; 3. KSP Medveščak (52,800) –
Hana Panić, Antonija Ivić, Dina Suton, Mirta Gluhinić, Nera Frajlić, Matea Martinec, Ana Varga, Dora Zorko.
Disciplina kombinacija: 1. KSP Medveščak (55,667) – Hana Panić, Antonija Ivić, Dina Suton, Mirta Gluhinić, Nera Frajlić, Matea Martinec, Ana Varga, Dora Zorko; 2. KSP Primorje Aqua Maris (55,167) – Davina Simper, Hana Stojaković, Zora Bujan, Mia Šestan, Enia Šimac, Vivien Skladany, Iva Matanović, Klaudia Kamenar; 3. KSP Dolfina (55,000) – Mia Gruica, Ena Šurija, Marija Markovina, Andrea Gršković, Anđela Perić, Gorana Bosančić, Vanja Škomrlj, Ivana Kero, Daniela Rajkovič, Domina Pavičić.

REZULTATI – MLAĐE JUNIORKE:
Disciplina duo:
1. KSP Medveščak (63,000) – Tina Panić, Katarina Gašparović, Marija Gašparović; 2. HAKSP Mladost (62,400) – Paula Popović, Dora Bubanko, Martina Alpeza; 3. KSP Primorje Aqua Maris (61,700) – Rebecca Domika, Maja Pađen.
Disciplina tim: 1. KSP Dolfina (62,200) – Ivana Dabo, Ivana Vranješ, Dorotea Grgatović, Iva Rupić, Anja Musulin, Anamarija Šećer, Lucija Seleš, Željana Radina, Andrea Kun; 2. KSP Primorje Aqua Maris (61,900) – Rebecca Domika, Maja Pađen, Ivana Host, Marta Crnčić, Tesa Pavić; 3. ŠASK (56,900) – Sara Jurić, Sara Pracaić, Nina Veseli, Lucija Fileš, Katarina Drvarić.
Disciplina kombinacija: 1. ŠASK (66,833) – Sara Jurić, Sara Pracaić, Nina Veseli, Valentina Bubnjar, Lucija Fileš, Katarina Drvarić, Leona Kovačević; 2. KSP Medveščak (64,667) – Tina Panić, Katarina Gašparović, Anamarija Samardžić, Marija Gašparović, Nikolina Zadravec, Dora Turković, Mirta Meglaj, Lucija Čolić; 3. KSP Dolfina (64,333) – Ivana Dabo, Ivana Vranješ, Dorotea Grgatović, Iva Rupić, Anja Musulin, Anamarija Šećer, Lucija Seleš, Milana Lunić, Željana Radina, Andrea Kun.

090613-plivanje-mREZULTATI – JUNIORKE:
Disciplina duo:
1. ŠASK (71,900) – Kristina Rudec, Tena Palijan; 2. KSP Medveščak (69,500) – Ana Pendeš, Tina Panić; 3. KSP Primorje Aqua Maris (69,400) – Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina Mušković.
Disciplina tim: 1. KSP Primorje Aqua Maris (73,400) – Lucija Bujan, Elaie Filipović, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina Mušković, Ana Magaš; 2. KSP Dolfina (71,400) – Rea Šćepanović, Andrea Žic, Petra Ivančić, Mara Zovko, Sara Kesić Vidan, Katja Janačkovič, Josipa Kavain, Antonela Banovac, Ema Carević; 3. HAKSP Mladost (66,900) – Dora Bubanko, Martina Alpeza, Paula Popović, Tena Kurjaković, Antonija Pažin.
Disciplina kombinacija: 1. KSP Dolfina (68,167) – Rea Šćepanović, Andrea Žic, Petra Ivančić, Mara Zovko, Sara Kesić Vidan, Katja Janačkovič, Josipa Kavain, Antonela Banovac, Ema Carević; 2. HAKSP Mladost (62,000) – Dora Bubanko, Martina Alpeza, Tena Kurjaković, Antonija Pažin, Ines Jakopanec.

REZULTATI – SENIORKE:
Disciplina duo:
1. KSP Primorje Aqua Maris (73,300) – Lucija Bujan, Elaie Filipović; 2. HAKSP Mladost (72,300) – Anja Alispahić, Lucija Zadelj. Tea Hržica.
Disciplina tim: 1. KSP Primorje Aqua Maris (72,200) – Lucija Bujan, Elaie Filipović, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina Mušković, Ana Magaš, Andrea Gavranić, Leda Lenac; 2. KSP Dolfina (70,900) – Rea Šćepanović, Andrea Žic, Petra Ivančić, Mara Zovko, Sara Kesić Vidan, Katja Janačkovič, Josipa Kavain, Antonela Banovac, Ema Carević, Mia Perić; 3. HAKSP Mladost (70,200) – Anja Alispahić, Lucija Zadelj, Tea Hržica, Marina Brkić, Tena Kurjaković, Paula Popović, Ana Kurtanjek, Antonija Pažin.
Disciplina kombinacija: 1. KSP Primorje Aqua Maris (74,000) – Lucija Bujan, Elaie Filipović, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina Mušković, Ana Magaš; 2. HAKSP Mladost (73,000) – Lucija Zadelj, Tea Hržica, Marina Brkić, Tena Kurjaković, Paula Popović, Ana Kurtanjek, Antonija Pažin; 3. KSP Dolfina (72,333) – Rea Šćepanović, Andrea Žic, Petra Ivančić, Mara Zovko, Sara Kesić Vidan, Katja Janačkovič, Josipa Kavain, Antonela Banovac, Ema Carević, Mia Perić.

čitam...
Loading...