KC liga

U subotu posljednje kolo i odluka o prvaku sedme sezone

14:57h
0
Igrači Active Commercea i Golfa sanjaju naslov prvaka // Foto: KURS
Igrači Active Commercea i Golfa sanjaju naslov prvaka // Foto: KURS

U igri za naslov samo su dvije momčadi – CB Golf i Active Commerce.

U subotu, 19. ožujka, igra se posljednje, 13. kolo sedme sezone KC lige, a do samoga kraja neće se znati tko će biti novi prvak kojem će Petgrad/OPG Radiček predati naslov.

U igri su dvije momčadi, CB Golf i Active Commerce. Golf je trenutno drugi s dva boda zaostatka u odnosu na Active te u posljednjem kolu treba pobjedu protiv CB-a Cezar kako bi se mogao nadati da će u zadnjoj utakmici ePodravina.hr/Kosinus iznenaditi Active.

Ukoliko Golf izgubi ili odigra neriješeno, sve će biti riješeno i prije posljednjeg susreta. U slučaju da Golf pobijedi, Active u posljednjem kolu za prvo mjesto također treba pobijediti protiv ePodravine, jer je u slučaju istog broja bodova u prednosti Golf.

Tri su momčadi u igri za treće mjesto, a najizglednije je da će o bronci u izravnom okršaju odlučiti Udruga za mali nogomet Koprivnica i Bimbo, koji imaju po 24 boda. Ako u tom susretu ne bude pobjednika, onda se otvara šansa ePodravini, koja bi morala svladati Active.

Većina ostalih momčadi u posljednjem kolu može popraviti svoj plasman te će igrati utakmice za prestiž. Na dnu nema neizvjesnosti, Skladgradnja je sigurno posljednja jer je u međusobnom susretu izgubila od Pixela.

Nakon posljednje utakmice 13. kola odigrat će se i utakmica za pobjednika županijskog kupa u mininogometu između prvaka šeste sezone KC lige Petgrada/OPG Radiček i Caffe bara Bonus, pobjednika križevačke lige Dobrosusjedski odnosi.

Potom slijedi proglašenje pobjednika i pobjednica sedme sezone KC lige i dodjela nagrada.

After party KC lige održat će se u noćnom klubu Nautilus.

PAROVI 13. KOLA KC LIGE (subota, 19. ožujka 2016.)

16.20 UMN Koprivnica – Bimbo
17.00 CB 048/UŠRPS – KKC Pixel
17.40 Skladgradnja – Inducta ++
18.20 Sedma sila – Petgrad/OPG Radiček
19.00 Grad Koprivnica – NK Romantičari
19.40 CB Cezar – CB Golf
20.20 ePodravina.hr/Kosinus – Active Commerce
21.00 Petgrad/OPG Radiček – CB Bonus (županijski kup)

REDOSLIJED

1. Active Commerce 12 10 1 1 50:11 31
2. CB Golf 12 9 2 1 41:14 29
3. UMN Koprivnica 12 8 0 4 41:28 24
4. Bimbo 12 8 0 4 32:24 24
5. ePodravina.hr/Kosinus 12 6 5 1 30:21 23
6. CB 048/UŠRPS 12 6 1 5 46:31 19
7. CB Cezar 12 5 2 5 49:58 17
8. Petgrad/OPG Radiček 12 5 1 6 34:22 16
9. NK Romantičari 12 5 1 6 35:33 16
10. Sedma sila 12 4 3 5 22:29 15
11. Inducta ++ 12 3 3 6 27:36 12
12. Grad Koprivnica 12 2 1 9 20:27 7
13. KKC Pixel 12 2 0 10 22:53 6
14. Skladgradnja 12 1 0 11 17:73 3

STRIJELCI

17 – I. Šimunić (Petgrad/OPG Radiček).

13 – Kokša (UMN Koprivnica), Ogrizović (Active Commerce), V. Harmadi (CB 048/UŠRPS).

12 – Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus), Borštnar (CB Golf).

10 – Ramljak (CB Cezar), Gašparić (Inducta ++), Dodik (Active Commerce).

9 – Omrčen-Čeko (CB Cezar), Milivojević (UMN Koprivnica).

8 – Begić, Fusić (NK Romantičari), Osman (CB 048/UŠRPS), Kukolja (CB Golf), Žardin (Active Commerce).

7 – Čurić (NK Romantičari), Dlaka (UMN Koprivnica), Međimorec (CB Cezar).

6 – Sertić, Jagić (CB Cezar), Petrović, Mesić (Active Commerce), L. Harmadi, I. Kovaček (CB Golf), Škvorc (Bimbo).

5 – Matošić (Bimbo), Beg (Grad Koprivnica), Kapetanić (Sedma sila), Medenjak, Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), Perošić (Skladgradnja), Bešenić (CB 048/UŠRPS), F. Baruškin (KKC Pixel), Jazvec (NK Romantičari).

4 – Mat. Trnski, Zagrajski (Sedma sila), Ivandija, Beši, Kuhar (Bimbo), Smolak, Fulir (ePodravina.hr/Kosinus), Pavlek (CB 048/UŠRPS), Jurenec (UMN Koprivnica), Plemeniti, Kušević (KKC Pixel), Prka (Grad Koprivnica).

3 – Samardžić, Vuljak, Borščak (CB 048/UŠRPS), Ljubić, Punčec, Toth (Grad Koprivnica), Napan, Sović (CB Cezar), Hontić (UMN Koprivnica), Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Blažeković (CB Golf), Zrinski (NK Romantičari), Obradović (Bimbo), Virovec (Inducta ++), Cimbrišak (Petgrad/OPG Radiček).

2 – Rukavina, Hrenić, Marić, Sinković, Peričić (Inducta ++), Korošec (Bimbo), Cikač, Kušenić (CB Golf), Lenardić (NK Romantičari), Đurnić, Husnjak, Rumek (CB 048/UŠRPS), Godek, Pintar (ePodravina.hr/Kosinus), Kišiček (CB Cezar), Bosman, Bači, Medved, Široki (Skladgradnja), Lukač, Dotov (Active Commerce), Pavlek (Petgrad/OPG Radiček), Cvetković (UMN Koprivnica), Pišpek, N. Farkaš (KKC Pixel), S. Šimunić, Ledinko, Mar. Trnski, Wolf (Sedma sila).

1 – Suvalj, Petrić, Horvat (Inducta ++), Mesarić, Drvenkar (Grad Koprivnica), Mužina (CB 048/UŠRPS), Lončarić, Tušek (Active Commerce), Blažek, G. Ogrizović, Kopričanec (Bimbo), Drvosek-Kihas (CB Cezar), M. Blažeković, D. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), T. Kovaček, Mar. Mežnarić, Prvčić (ePodravina.hr/Kosinus), Budaj (NK Romantičari), Marković (Sedma sila), I. Farkaš, R. Baruškin (KKC Pixel), Petričević (UMN Koprivnica), Galović, Žužul (Skladgradnja), Knapić (CB Golf).

Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved, Bači, Galović (Skladgradnja), Kovač, Žardin (Active Commerce), Berta (UMN Koprivnica), Budaj, Lenardić (NK Romantičari), Drvosek-Kihas (CB Cezar), Marić (Inducta ++), Pavlek (Petgrad/OPG Radiček).

REDOSLIJED – ŽENE

1. Iskre 10 6 2 2 15:8 20
2. ŽNK Repaš 10 5 3 2 8:7 18
2. ŽNE Drnje 10 5 3 2 12:4 18
4. ŽNK Koprivnica 10 4 2 4 7:7 14
5. Li-La 10 2 1 7 6:10 7
6. Kapljice 10 2 1 7 5:17 7

STRIJELCI – ŽENE

8 – I. Kirilenko (Iskre).
4 – Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš), Tomašek (Iskre).
3 – Geršić (Li-La).
2 – Stančić, H. Margetić (ŽNE Drnje), Sraček, Jurković (ŽNK Koprivnica), Balatinec (Kapljice), Varga (Repaš), V. Tudić (Iskre).
1 – Ivona Tudić (Iskre), Rukavina, Pavić, Imbriovčan (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla (Li-La), Amon, Kraljić, Šimunić (ŽNE Drnje), Švegović, Grčić (ŽNK Repaš), R. Kirilenko, Šipek, Zrinski (Kapljice).
Autogol – Uremović (Iskre).

Izvor: Koprivnička udruga za rekreativni sport