6.3 C

Uspjela generalka Farmaceuta, zabili šest komada Vrapču
U

U najjačem sastavu nastupio je Slaven Belupo u generalki sa zagrebačkim trećeligašem Vrapčem.

Farmaceuti su pobijedili sa 6:1 odigravši odlično prvo poluvrijeme, u kojem su gostima uspjeli zabiti pet golova.

Najbolji pojedinac utakmice bio je napadač Slavena Tomislav Bušić koji je postigao pogodak i tri puta asistirao suigračima.

Dva pogotka postigao je Josip Brezovec, jedan krasnim lobom preko gostujućeg vratara, a po jedan gol dodali su Dejan Glavica i Goran Mujanović.

Slaven je igrao brzo i kombinatorno, a u prvoj jedanaestorici nije bilo Stjepana Poljaka koji ima tri žuta kartona te će propustiti proljetnu premijeru sa Cibalijom.

U drugom poluvremenu ritam je pao, a gosti su iskoristili jednu od svojih prilika i postigli počasni pogodak.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – VRAPČE 6:1 (5:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 50. Sudac: Stanić (Koprivnica).

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 81. Pelin), Geng (od 61. Brlek), Kokalović, Grgić, Maras (od 81. Poljak), Brezovec, Gregurina (od 81. Bubnjić), Mujanović (od 81. Abramović), Jakšinić (od 61. Šaban), Glavica (od 81. Kuprešak), Bušić (od 81. Maretić). TRENER: Roy Ferenčina.

VRAPČE: Ilić, Prgomet, Deak, Mišković, Vrbat, Guja, Brkić, Halužan, Matovina, Dević, Bazina (još su igrali: Šimunić, Duspara, Magdić, Debeljak, Crnković, Konyit, Horvat, Brlečić). TRENER: Denis Bezer.

STRIJELCI: 1:0 Mujanović (5), 2:0 Brezovec (32), 3:0 Jakšinić (36), 4:0 Glavica (43), 5:0 Brezovec (45), 6:0 Bušić (56), 6:1 Crnković (80).

Krim istraživanje

FOTO Evo tko je “rasturio” kiosk kraj osnovne škole, prije toga su se namjerili i na drugu metu

Policija je pronašla mlade lopove koji su opljačkali kiosk kraj Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Nakon kriminalističkog istraživanja...