6.5 C

Uspješan nastup Tomislava Harambašića i Ivane Babić
U

120714-babic-harambasic-mStrijelci Podravke Tomislav Harambašić i Ivana Babić uspješnim nastupima okončali su IV pozivni turnir u ISSF-malokalibarskom oružju i Prvenstvo Hrvatske za juniorske kategorije.

Na IV pozivnom turniru u ISSF malokalibarskoj pušci u kategoriji seniora u disciplini trostav 3×40 Tomislav Harambašić otpucao je 1089 krugova osvojivši treće mjesto.

U konkurenciji juniora u ovoj disciplini Harambašić je osvojio drugo mjesto. U disciplini ležeći-60 hitaca za seniore Tomioslav Harambašić ostvario je plasman na četvrto mjesto sa 561 krugom, a u konkurenciji najboljih hrvatskih juniora ostvario je plasman na prvo mjesto.

Ivana Babić je u konkurenciji seniorki u disciplini trostav 3×20 osvojila prvo mjesto sa 564 otpucana kruga, a i u konkurenciji juniorki pripalo joj je prvo mjesto.

U disciplini ležeći-60 hitaca za kategoriju seniorki Ivana Babić je sa otpucanih 548 krugova osvojila treće mjesto, a u konkurenciji juniorki u ovoj disciplini pripalo joj je prvo mjesto.

Na Prvenstvu Hrvatske za juniorske kategorije u disciplinama ISSF-malokalibarske puške, održanom na osiječkoj streljani Pampas, strijelci S.Š.K. Podravka ostvarili su malo slabije rezultate.

U disciplini trostav 3×40 Tomislav Harambašić otpucao je 1102 kruga i osvojio četvrto mjesto. U disciplini ležeći-60 hitaca sa otpucanim rezultatom od 551 kruga plasirao se na sedmo mjesto.

Ivana Babić je u disciplini 3×20 trostav za juniorke usprkos tehničkom kvaru oružja završila meć sa 542 otpucana kruga i plasmanom na deveto mjesto, a u disciplini ležeći-60 hitaca rezultatom od 573 kruga plasirala se na četvrto mjesto.