atletika

Uspješni atletičari u Čakovcu

Ivana Cenko nastupila je na 600 metara i sa rezultatom od 2:14.68 ostvarila 7. mjesto ukupno i 2. mjesto u svojoj dobnoj kategoriji limačica 2008. godišta.

22:02h
0
Foto: AK Koprivnica

U Čakovcu je 15. lipnja održano treće kolo HALS-a.

Limači

Limač Sven Džendžo, 2008. godište, pobijedio je u utrci na 600 metara sa odličnim rezultatom od 1:59.55 dok je njegov klupski kolega limač Petar Cenko, 2006. godište, zauzeo drugo mjesto sa rezultatom 2:00.58.

Ivan Bebek je nastupio na 60 metara i sa rezultatom od 10.04 zauzeo 14. mjesto ukupno te 5. mjesto u kategoriji limača 2007. godište, a u skoku u dalj doskočio je na 3.50 metara za 12. mjesto ukupno i 7. mjesto u kategoriji.

Petar Senjan nastupio je na 60 metara i u bacanju vortexa. Na 60 metara zauzeo je 16. mjesto ukupno dok je u vortexu zauzeo 5. mjesto ukupno, a 3. kod limača 2006. godište.

Miroslav Bajrič istrčao je 60 metara za 28. mjesto, a u bacanju vortexa zauzeo je 6. mjesto.

Luka Kolonić, limač 2009. godište, na 60 metara je zauzeo 30. mjesto, a u godištu 12. mjesto dok je u skoku u dalj zauzeo 24. mjesto, a u kategoriji 10. mjesto.

Štafeta limača 4×60 metara u sastavu: Luka Kolonić, Miroslav Bajrić, Petar Senjan i Ivan Bebek osvojila je 4. mjesto.

Limačice

Josipa Mikulec nastupila je u skoku u dalj i u vortexu. U skoku u dalj zauzela je 7. mjesto, a u vortexu zauzela je 3. mjesto.

Rajna Perošić na 60 metara osvojila je 9. mjesto, a u skoku u dalj zauzela je 8. mjesto.

Dora Lovrinović limačica 2009. godište istrčala je 60 metara te osvojila 21. mjesto ukupno te 2. mjesto kod limačica 2009. godišta te je u bacanju vortexa zauzela ukupno 28. mjesto, a u godištu 5. mjesto.

Ivana Cenko nastupila je na 600 metara i sa rezultatom od 2:14.68 ostvarila 7. mjesto ukupno i 2. mjesto u svojoj dobnoj kategoriji limačica 2008. godišta.

Lana Zagoršćak 60 metara istrčala je te zauzela 14. mjesto u svojoj kategoriji limačica 2008.

Matea Cenko na 60 metara istrčala je te zauzela 16. mjesto u kategoriji limačica 2008.

Štafeta limačica 4×60 metara u sastavu: Lana Zagoršćak, Dora Lovrinović, Rajna Perošić i Josipa Mikulec osvojila je 8. mjesto.

Mlađe kadetkinje

Laura Sabolec na 60 metara zauzela je 28. mjesto , a na 80 metara prepone zauzela je 14. mjesto.

Anja Slavinić na 300 metara zauzela je 16. mjesto, a u kugli 2 kg 7. mjesto.

Tara Rušak na 300 metara zauzela je 21. mjesto, a Barbara Džendžo 35. mjesto.

Katja Ljubić u kugli 2 kg zauzela je 9. mjesto.

Marija Gašparić na 80 metara prepone 18. mjesto, a u kugli 2kg 11. mjesto.

Mlađi kadeti

Jan Tisaj na 300 metara 6. mjesto, a na 60 metara 17. mjesto.

Lovro Priselec 300 metara 11. mjesto, a na 80 metara prepone 6. mjesto.

Stariji kadet Ivan Mikulić u utrci na 1000 metara osvojio je 2. mjesto sa 2:21.12.

Morana Mikulec na 800 metara kod žena 5. mjesto sa 3.06.35.

Goran Gregurec na 800 metara kod muških 3. mjesto sa 2:23.84.