9.1 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Lučko uz sudački poklon do boda u Koprivnici
L

Slaven Belupo odigrao je samo 1:1 u utakmici 8. kola hrvatskog prvenstva s Lučkim.

Gosti su iskoristili poklon sudaca i poveli već u 2. minuti, a Benko je izjednačio u 70.

Farmaceuti su nastupili bez kartoniranog Brezovca, dok su gostima nedostajali ozlijeđeni Dumenčić, Burić i Sarić.

DOGAĐAJI IZ MINUTE U MINUTU

2′ GOOOL – Već u 2. minuti gosti su poveli. Pogodak je postigao Nikola Rak, koji je prošao Purića i uputio udarac pogodivši gredu, od koje se lopta odbila u polje. Na opće iznenađenje, drugi pomoćni sudac Mladen Rajko označio je pogodak gostiju.

9′ Benkov udarac iz okreta blokirala je obrana gostiju

9′ Mujanović nakon duge akcije tuče iskosa iznad grede

13′ Gužva u kaznenom prostoru Lučkog, Benko iskosa s lijeve strane upućuje loptu pokraj lijeve vratnice

24′ Fuček iz slobodnog udarca s 30 metara šalje loptu iznad grede

28′ Glavica je s desne strane ubacio u sredinu za Benka koji glavom pogađa gredu. Lopta se odbila u polje, ali pogodak ovom prilikom suci nisu označili

30′ Poljak iz slobodnog udarca gađa suprotni gornji kut, vratar Kovačić izbacuje loptu u korner

31′ Napadi domaćih se nastavljaju, Mujanović glavom iz blizine ne pogađa okvir gola

40′ Koprivnička publika glasno je izrazila negodovanje zbog stalnog izležavanja i odugovlačenja igre gostujućih igrača

44′ Pomoćni sudac Žudetić označio zaleđe Marasa, iako je i s tribine bilo očito da se Slavenov kapetan ubacio iz drugog plana

45′ U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Lučko je imalo kontru 4 na 2, ali je Fuček s ruba 16-erca tukao pored vratiju

46′ Ferenčina je u nastavku umjesto Grgiča u igru poslao Pilipovića, a Maras je zauzeo poziciju stopera

52′ Milardović je iz slobodnog udarca s 35 metara pogodio gredu

62′ Nakon ubačaja Pilipovića s lijeve strane, Benko iz blizine tuče glavom, ali je vratar Kovačić odličnom intervencijom izbio loptu u korner

68′ Mujanović iz okreta tuče iznad grede

70′ GOOL – Glavica je dodao do Vojnovića, koji odlično poslužuje Leona Benka, a ovaj vara vratara Lučkog i pogađa za 1:1

90′ U posljednjim trenucima utakmice Mujanović je tukao s desne strane iznad grede, iako je možda trebao uposliti bolje postavljene suigrače