2.6 C
Petak, 19. travnja 2024.

Varaždin u prijateljskom susretu bolji od Slavena Belupa
V

Na igralištu NK Slobode u Varaždinu u utorak poslije podne po kiši odigrana je prijateljska utakmica između NK Varaždina i Slavena Belupa. Susjedski prvoligaši iskoristili su dio prvenstvene pauze za međusobni ogled. Pobijedio je Varaždin s 3:1 (3:0).

Ne treba ponavljati da se u takvim utakmicama prigoda daje onim nogometašima koji ili nisu igrali prvenstvenu utakmicu u punoj minutaži, ili su zbog ozljeda bili udaljeni od lopte. Tako je bilo i sada, s tim da su Delić, Purić, Tepurić, Rodić, Bagarić… trenirali uz igralište.

Varaždin je bio bolji, posebno u 1. poluvremenu, kada je njihovo vodstvo (3:0) moglo biti i uvjerljivije. Slaven Belupo u tom je razdoblju, prema informaciji glasnogovornika kluba Mirka Kvakarića, imao samo jednu poluprigodu. Igra u 2. poluvremenu bila je izjednačena, a to je i rezultiralo Slavenovim golom, kojeg je u 86. minuti postigao Marčinković, a koji je od 60. minute zamijenio Papu.

U SUBOTU MEĐUNARODNA UTAKMICA S TRIGLAVOM KRANJ

Nogometaši Slavena Belupa u punom sastavu odigrat će u subotu 9. listopada, s početkom u 16 sati, prijateljsku međunarodnu utakmicu sa slovenskim Triglavom iz Kranja. Utakmica se igra na koprivničkom Gradskom stadionu.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

NK VARAŽDIN – SLAVEN BELUPO 3:1 (3:0)

VARAŽDIN – Stadion Slobode, Gledatelja: 50. Sudac: Goran Babić, pomoćnici Dario Panić i Marko Stolnik (svi Varaždin).

NK VARAŽDIN: Dreven (od 46. Mrmić), Šimek (od 62, Holi), Conjar, Katanec, Kvesić (od 62. Pušić), Aganović, Brlečić (od 46. Posavec), Hojski (od 72, Morina), F. Škvorc (od 57. Puclin), A. Vuk (od 57. G. Vuk), Dudić (od 46. Kokot). TRENER: Samir Toplak.

SLAVEN BELUPO: Nurković, Labudović, Šestak, Rogulj (od 60. Poldrugač), Maras, Nynkeu, Milardović, Papa (od 60. Marčinković), Poljak (od 60. Jakšinić), Poredski, Mujanović. TRENER: Mile Petković.

STRIJELCI: 1:0 A. Vuk (22.), 2:0 Dudić (38.), 3:0 F. Škvorc, 3:1 Marčinković (86.).