9.3 C
zdrav život

U Varaždinu održane MAK-ove igre na kojim su sudjelovali mladi koprivnički atletičari i njihovi roditelji
U

Povodom pet godina postojanja Mali atletski klub bio je organizator MAK-ovih igara koje su se održale u Varaždinskoj dvorani Graberje te okupile dvjestotinjak atletičara iz desetak klubova. Igre su se održale u tri discipline: 30 metara trčanje, skok u dalj iz mjesta i bacanju loptice u cilj.

Koprivnički atletičari osvojili su sedam medalja. Najuspješnija je bila Josipa Mikulec kod limačica (2006. godište) s tri medalje. Bila je druga u trčanju 30 metara, te skoku u dalj, dok je u bacanju loptice u cilj osvojila treće mjesto.

Petar Cenko, limač (2006. godište) osvojio je druga mjesta u skoku u dalj i na trčanju 30 metara, a u bacanju loptice bio je četvrti. Ivan Bebek bio je drugi na 30 metara, a četvrti u skoku u dalj, te je u bacanju loptice osvojio deveto mjesto.

Tara Rušak osvojila je drugo mjesto u bacanju loptice u cilj, dok je na 30 metara zauzela sedmo mjesto kao i u skoku u dalj. Ivana Cenko osvojila je četvrto mjesto na 30 metara, peto u skoku dalj i osmo u bacanju loptice. Matea Cenko stigla je na dvanaesto mjesto u skoku u dalj, četrnaesto mjesto na trčanju 30 metara i osmo u bacanju loptice.

Spomenut ćemo još rezultate naših najmlađih koji su zabilježili svoj prvi nastup: Ivan Međimurec limač (2010. godište) na 30 metara zauzeo je deveto mjesto, u skok u dalj deseto mjesto i peto u bacanju loptice. Klara Golubić, limačica (2011. godište) na 30 metara bila je sedma, osma u skoku u dalj, a sedma u bacanju loptice.

Iva Mikulec, limačica (2011. godište) na 30 metara osvojila je četvrto mjesto, u skoku u dalj peto mjesto i sedmo mjesto u bacanju loptice. Po prvi puta je održano i takmičenje majki, očeva te trenerica i trenera i to na trčanju 30 metara i u skoku u dalj iz mjesta.

Majke Sonja Rušak i Sanja Kovač Mikulec branile su boje kluba te je Sonja Rušak na 30 metara osvojila šesto mjesto, a u skoku u dalj peto mjesto. Mama Sanja na 30 metara bila je deveta, a šesta u skoku u dalj. Tata Dragan Cenko osvojio je jedanaesto mjesto na trčanju 30 metara, a u skoku u dalj dvanaesto mjesto.

Kod trenera Tihomir Bebek osvojio je prva mjesta na 30 metara i u skoku u dalj.