Treća HNL

Veliki bod Podravine u Bijelome Brdu, Koprivnica remizirala s Belišćem
V

Iako su ponovno ostali bez postignutog pogotka, Ludbrežani su pružili odličan otpor i uzeli veliki bod u izuzetno zahtjevnom rasporedu na početku proljeća.

Nogometaši ludbreške Podravine osvojili su prvi proljetni bod. U četvrtoj utakmici nastavka prvenstva, 19. kolu Treće HNL Istok, Ludbrežani su na gostovanju kod trećeplasiranog BSK-a odigrali bez pogodaka.

Nakon pobjede od 6:1 protiv Višnjevca prije dva kola, Koprivničanci nisu uspijeli očuvati stopostotan učinak na domaćem terenu u ovoj godini, no produljili su niz bez poraza na Gradskom stadionu na sedam utakmica. Posljednji poraz u Koprivnici doživjeli su 13. rujna prošle godine protiv Croatije iz Đakova.

Današnji susret završio je rezultatom 1:1, a prvi su do pogotka stigli gosti. U 73. minuti precizan je bio Jakovljević, no već minutu kasnije Tkalčić postavlja konačni rezultat te donosi bod domaćinima.

Nakon 19 odigranih susreta Koprivnica zauzima 13. poziciju s 19, dok je Podravina 15. sa 16 bodova.