županijske nogometne lige

Veliki derbiji u Drnju i Miklinovcu, Mario Žuljić: Najbolji smo i to ćemo pokazati u nedjelju

U nedjelju su na rasporedu sve ostale utakmice od kojih je sigurno najvažnija ona između Tomislava i Mladosti iz Kloštra Podravskog koja se igra u Drnju.

21:33h
0
Nk Lipa - Nk Miklinovec
Ilustracija // Foto: Ivan Brkić

Polagano ulazimo u završnicu prvenstva u županijskim nogometnim ligama. Ovog vikenda je na rasporedu 23. kolo koje bi moglo donijeti neke odgovore.

U subotu je na rasporedu derbi druge lige u kojem se u Miklinovcu sastaju drugoplasirani domaćin i trećeplasirana Lipa iz Hlebina.

Miklinovčani su zadnji poraz doživjeli upravo u jesenskom dijelu prvenstva u Hlebinama i bit će zanimljivo pogledati ovaj susret.

U nedjelju su na rasporedu sve ostale utakmice od kojih je sigurno najvažnija ona između Tomislava i Mladosti iz Kloštra Podravskog koja se igra u Drnju.

Susret je to dviju vodećih ekipa koji može odlučiti prvaka i putnika u viši rang.

Mario Žuljić trener domaćeg sastava očekuje pobjedu i nadasve dobru igru svoje momčadi.

– Mislim da je u ovom trenutku to susret dviju najboljih momčadi lige, mi igramo kod kuće, dobili smo Mladost u jesenskom dijelu u gostima i naravno da idemo na pobjedu. Dobro treniramo i bez obzira što smo ostali bez Manojlovića do kraja prvenstva mislim da smo favoriti i vjerujem u svoje dečke – rekao nam je trener Tomislava.

U ostalim nedjeljnim susretima već u 10 sati ujutro u Đelekovcu se sastaju Osvit i Bratstvo iz Kunovca, a važan susret će se igrati u Novigradu gdje gostuje Panonija iz Peteranca.

U Ždali je prekodravski derbi između domaćina i Fugaplasta iz Gole koji će u slučaju pobjede domaćina biti i posljednji za jedno vrijeme jer će Golčani tad ispasti iz lige.

Još igraju Sloga iz Ivanca i legradski Graničar te Tomislav iz Žabna i Mladost iz Molvi i Borac Imbriovec protiv Kalinovca.

U Drugoj ligi Ferdinandovac će u Gornjoj Rijeci nastaviti put k naslovu prvaka, a Starigrad protiv Viktorije tražiti nova tri boda za četvrtu poziciju.

Prugovac traži tri boda za spas kod kuće protiv Omladinca iz Herešina kao i Reka protiv Hrvatskog Bojovnika u Mokricama Miholečkim.

Za prestiž će u Gotalovu igrati GOŠK i bregovska Mladost kao i u Sigecu Mladost i Tehnika.

1.ŽNL, 23.kolo:
14.05.2017 17:00 Novigrad Podravski: Drava – Panonija
14.05.2017 17:00 Ždala: Prekodravac – Fugaplast
14.05.2017 17:00 Koprivnički Ivanec: Sloga – Graničar
14.05.2017 17:00 Sveti Ivan Žabno: Tomislav – Mladost-Molve
14.05.2017 10:00 Đelekovec: Osvit – Bratstvo
14.05.2017 17:00 Drnje: Tomislav – Mladost KP
14.05.2017 17:00 Imbriovec: Borac – Kalinovac

2. ŽNL, 23.kolo:
14.05.2017 17:00 Starigrad: Starigrad – Viktorija
14.05.2017 17:00 Prugovac: Prugovac – Omladinac
14.05.2017 17:00 Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Ferdinandovac
14.05.2017 17:00 Gotalovo: GOŠK – Mladost KB
13.05.2017 17:00 Koprivnica: Miklinovec – Lipa
14.05.2017 16:00 Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Reka
14.05.2017 17:00 Sigetec: Mladost – Tehnika